logo yeni

calisanlar2 copy

yardım??? uzman

Çok
6 yıl 5 ay önce #5656 Yazan: papatya
papatya tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı
Sayın XAYDIN,

Üniversitelerde okunan yabancı dil hazırlık sınıfının kademe ilerlemesine etki etmeyeceğini anacak yüksek lisans nedeniyle bir kademe ilerlemesinden yararlanabileceğinizi düşünmekteyim. (Lise düzeyinde hazırlık sınıfı okumuş olmanız durumunda bunun için 1 kademe alınması mümkündür).

Buna göre, 3 yıllık uzman yardımcılığı dönemini tamamlayarak süresi içerisinde uzman kadrosuna atanmanız durumununda, yüksek lisans yapmanız göz önünde bulundurularak 7/2 olmanız gerekecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 5 ay önce #5661 Yazan: xaydin
xaydin tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı
SAYIN PAPATYA,
LİSE DE HAZIRLIK OKUDUM. YÜKSEK LİSANSIM BİTMİŞ DURUMDA. ŞÖYLE SÖYLEYEYİM:
1)UZM. YARDIMCISI İKEN 2 KADEME ALIRSAM BİR YILIN SONUNDA, 8/1 İ OLURUM. 2 YIL DAHA UZMAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ İLE DEVAM EDEREK 8/3 ÜNE DÜŞERİM. UZMAN OLUNCA,7/1 İ İLE Mİ BAŞLARIM. YOKSA 7/3 Ü İLE Mİ
2)UZMAN YARDIMCISI SÜRESİ BİTTİKTEN SONRA 7/1 İ İLE BAŞLANIYOR. UZMAN İKEN, 2 KADEME HAKKIMI KULLANIR İSEM 7/3 Ü OLMAM LAZIM NORMALDE.

Çok
6 yıl 5 ay önce #5662 Yazan: xaydin
ve 8/1 i uzman yardımcısı maaşı (kariyer) evli çocuk yok. eşi çalışmıyor. ne kadar olur acaba.
saygılar

Çok
6 yıl 5 ay önce - 6 yıl 5 ay önce #5677 Yazan: papatya
papatya tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı
Sayın XAYDIN,

Kademe ilerlemesini uzman yardımcısı iken ya da uzman olunca almanızın ulaşacağınız derece ve kademe açısından bir farkı olmayacaktır. Her iki durumda da 7/3 olursunuz.

8/1 uzman yardımcısı(kariyer ve eşi çalışan), 15 Şubat 2014 net maaşı (yabancı dil tazminatı hariç) 3.248 TL olacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 6 yıl 5 ay önce Düzenleyen:papatya
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: xaydin

Çok
6 yıl 5 ay önce #5692 Yazan: xaydin

papatya Yazan::

xaydin Yazan:: sayın papatya,
4 yıllık fizik tedavi ve rahabilitasyon lisans mezunuyum.eşim çalışmıyor. 2.5 yıl özel sektörde fizyoterapistlik yaptım.etkisi oluyor mu bilmem.

Sayın AYDIN,

Sağlık bilimleri lisansiyeri olmanız, lise hazırlık sınıfı eğitiminiz ve eşinizin çalışmadığı göz önünde bulundurulduğunda, 2014 yılı içerisinde göreve başladığınızda 3.418 TL aylık net ücret almanız gerekecektir.

Çok
6 yıl 5 ay önce #5693 Yazan: xaydin
daha önce gönderdiğiniz cevap bu. aradaki farkın sebebi ne acaba?

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.242 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.