logo yeni

calisanlar2 copy

yardım??? uzman

Çok
6 yıl 2 ay önce #5706 Yazan: papatya
papatya tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı
Sayın XAYDIN,
belli olmadan önce
Her iki maaş arasındaki fark eş yardımından kaynaklanmaktadır. Ayrıca ilk verdiğim bilgilerin, enflasyon zammı belli olmadan önceki tarihe ilişkin olduğunu düşünmekteyim.

Karışıklığın giderilmesi bakımından, güncel belirlemelere göre yeniden ve çalışmayan eşi de dahil ederek hesaplayacak olursam; 8/1, eş çalışmıyor, hizmet yok, kariyer merkez uzman, yabancı dil tazminatı yok, 15 şubat 2014 net maaşı= 3.429 TL

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: xaydin

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 3 hafta önce #6705 Yazan: lale
lale tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı
selam gelir uzman yardımcılığına başlayacağım lisede hazırlık oludum bunun nasıl etkisi olur bir de kademe kaçtan kaça yükselir.?7

Çok
6 yıl 2 hafta önce #6709 Yazan: emircan alim
emircan alim tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı

lale Yazan:: selam gelir uzman yardımcılığına başlayacağım lisede hazırlık oludum bunun nasıl etkisi olur bir de kademe kaçtan kaça yükselir.?7

1 kademe ekstradan alırsın yani 9 un 1 i yerine 9 un ikisi olursun

Çok
6 yıl 2 hafta önce #6755 Yazan: papatya
papatya tarafından yardım??? uzman konusunda yanıtlandı
Sayın LALE,

Lisede okuduğunuz hazırlık sınıfı, memuriyet başlangıç derecenizin 1 kademe ileriden olmasını sağlayacaktır. Gelir Uzman Yardımcılığında 1 kademenin maaşa net etkisi 56 Kuruş kadar olacaktır.

C düzeyinde Yabancı dil biliniyor olması durumunda, yabancı dil bilgisinden kurumlarca yararlanılanlara aylık net: 22,92 TL, diğer personele ise aylık net:19,10 TL yabancı dil tazminatı ödenecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.197 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.