logo yeni

calisanlar2 copy

tekniker mühendisliği bitirirse

Çok
1 yıl 11 ay önce #16071 Yazan: lejyoner
lejyoner tarafından tekniker mühendisliği bitirirse konusunda yanıtlandı
1994 yılında liseyi bitirdim.2005 yılında teknisyen kadrosunda memurluğa başladım.200-2001 yılları arasında 18 ay askerlik yaptım.şuan derecem 6/3 .Bu sene ziraat mühendisliğini bitiriyorum.derecem ne olur ve maaşım ne kadar artar.teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 11 ay önce #16072 Yazan: papatya
papatya tarafından tekniker mühendisliği bitirirse konusunda yanıtlandı
Sayın LEJYONER,
Mühendislik fakültesini bitirdiğinizde, hakkınızda yapılacak intibak işlemi neticesinde, memuriyete giriş tarihiniz ve intibak tarihiniz de (ay ve gün) dikkate alınarak yeni seviyeniz belirlenecektir. Verdiğiniz bilgilerden, yeni seviyenizin 3/2 veya 3/3 olacağını düşünüyorum.
Öte yandan, 6/3 Teknisyen maaşı ile 3/3 Mühendislik mezunu Teknisyen maaşı arasında (2017 yılının ikinci altı aylık döneminde ve %15 gelir vergisi diliminde) net 1.126 TL fark olacaktır. (çalışılan bölge itibariyle ek özel hizmet tazminatından yararlanılıyor olması durumunda, aylık net maaş arasındaki fark daha fazla olacaktır)

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: lejyoner

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.184 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.