logo yeni

calisanlar2 copy

399'dan belediyeye gecilir mi?

Çok
1 hafta 5 saat önce #18618 Yazan: ikarus90
399'dan belediyeye gecilir mi?, ikarus90 tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar merhaba,

399 a baglı bir KİT kurumunda başmühendis unvanıyla calışmaktayım.

Büyükşehirlerimizden birinde belediyede sozleşmeli mühendis olarak geçme durumum var.Çünkü memleketim ailem orda ve memleketimde başka bir kite gecme sansım malesef yok.Çalıştıgım yer köyde bu arada bir işletme:)

Yani bu kosulları degerlendirirseniz siz olsanız naparsınız evet su an iş güvencem var ülkeye bişey olmazsa sabit bir yatan bir maasım olacak.diger tarafta belediyede iş güvencem olmayacak diye biliyorum yani sözleşmeler senelik beni kolay bir şekilde işten atabilirler mi?

Ya da 399'dan belediyenin 657 kadrosuna gecebilir miyim?

Yardımcı olursanız cok sevinirim:)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 gün 23 saat önce #18621 Yazan: metinc
metinc tarafından 399'dan belediyeye gecilir mi? konusunda yanıtlandı
Belediyelerde personel üzerindeki siyasi baskı diğer kamu kurumlarından fazladır. Özellikle başka partiden bir başkan gelmesi durumunda sözleşmenin yenilenmesi konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Belediyede 657 ye tabi kadroya geçebilmen için daha önce memuriyet hizmetin olması gerekir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.125 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.