logo yeni

calisanlar2 copy

Kurumlar arası geçiş derece kademe ve maaş

Çok
4 ay 1 hafta önce #18374 Yazan: musant
Herkese merhabalar arkadaşlar aşağıda yazdığım sorunum ile ilgili internetin altını üstüne getirdim fakat bir cevap bulamadım . Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

2012 yılında 4/B li teknisyen olarak göreve başladım, 2013 yılındaki KHK ile 4/A kadroya geçtim. 06/06/2020 tarihi itibari ile 4/2 den maaş almaktaydım. 2019/1 EKPSS ile Mühendis olarak başka kuruma atandım. 14/07/2020 tarihinde 6/1 olarak göreve başlattılar.

Yaptığım araştırmalarda bazı maaş kalemlerinin ödemeye esas bazılarının ise kazanılmış hak aylığa esas ödenir diyor fakat ben 2 aydır maaşımı 6/1 den almaktayım sizce durum nasıl olması gerekir. Birde mükteseb kadroma değiştirmek için ne yapmam gerekir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 ay 1 hafta önce #18375 Yazan: osman1
osman1 tarafından Kurumlar arası geçiş derece kademe ve maaş konusunda yanıtlandı
Kazanılmış hak seviyeniz 4/2 ise aylığınızı da bu seviyeden almanız gerekecektir. 6/1 seviyesinden nasıl maaş aldığınızı bilebilmek için, maaş bordro bilgileriniz ile son atamanızda önceki çalışmalarınıza dair bilgilerin dikkate alınıp alınmadığı hususunun bilinmesi gerekecektir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.127 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.