logo yeni

calisanlar2 copy

Lütfen yardımcı olun

Çok
4 ay 4 gün önce #18309 Yazan: Değirmencioğlu
Lütfen yardımcı olun, Değirmencioğlu tarafından oluşturuldu
İyi günler...
Bir kurumda memurum. Yaklaşık bir senedir taşınır kayıt yetkilisi olarak görev yapıyorum. Çalıştığım kurumda benden öncekilerin kbs de yapmış olduğu bazı giriş işlemlerinin çıkışı yapılmamış ve malzemelerin hiçbirisi de depoda bulunmuyor. Çok sayıda 255 grubunda malzeme kayıp ve bunlar genellikle dizüstü bilgisayar, tablet, tarayıcı gibi malzemeler. Kurumda kimseye güvenemiyorum sizce ne yapmam gerekir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 ay 4 gün önce #18310 Yazan: xemsar
xemsar tarafından Lütfen yardımcı olun konusunda yanıtlandı
Harcama yetkilisine derdini anlatırsın kabul etmezse sana rücu dahi edebilir. Keşke ambarı teslim almadan saysaydın. Çünkü taşınırI devir teslim almakla Bütün sorumluluğu yüklenmişsin. Harcama yetkilisine acemi olduğunu anlat gerekirse kamera kayıtlarına baksınlar malların hiç bir yere gitmediğini teslim alırken sıkıntılar olduğunu ikna etmelisin

Çok
4 ay 4 gün önce - 4 ay 4 gün önce #18312 Yazan: Değirmencioğlu
Değirmencioğlu tarafından Lütfen yardımcı olun konusunda yanıtlandı
Harcama yetkilisi daire başkanı, gerçekleştirme görevlisi ise bir şube müdürü ve genel sekreter dahil olur yazısında onların imzası var. Göreve gelirken zaten bu konularda hiç bir bilgim yoktu. Daha önce benzer bir durum için itiraz etmiştim başka şeyleri bahane edip disiplin cezası verdirmek için soruşturma açacaklarmış.
Son Düzenleme: 4 ay 4 gün önce Düzenleyen:Değirmencioğlu

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.139 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.