logo yeni

calisanlar2 copy

Görevlendirme

Çok
7 ay 2 hafta önce #18199 Yazan: melih2016
Görevlendirme, melih2016 tarafından oluşturuldu
Merhaba, Konya'da bir kamu kurumunda Tekniker olarak görev yapmaktayım. 81 ilde kurulmaya başlayan 112 Acil Çağrı Merkezlerinin büyük çoğunluğu faaliyete geçmiştir. 112 Acil Çağrı Merkezlerine Çağrı Karşılayıcı olarak personel görevlendirilmesi yapılacaktır. Kurumum tarafından buraya görevlendirilecek personellerin arasında benimde ismimin geçtiği söylenmekte malum DMK'nın 45. maddesinde ’hiç bir memur sınıfının dışında ve sınıfının içindeki derecesinin altında bir derecenin görevinde çalıştırılamayacağı hükmü vardır. Benim hizmet sınıfın Teknik Hizmetler Görevlendirmenin yapılacağı yerdeki görev Çağrı Alıcı bu bu görev Genel İdari Hizmetler sınıfında yer almaktadır. Tarafıma yapılacak bu görevlendirmeyi kabul etmeyeceğim aksi durumda herhangi bir yaptırımla karşılaşabilir miyim?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 ay 2 hafta önce #18200 Yazan: osman1
osman1 tarafından Görevlendirme konusunda yanıtlandı
Amiriniz tarafından verilen görevin kanuna aykırı olması durumunda, bu aykırılığı amirinize bildirdikten sonra amiriniz yazılı olarak size o görevi tekrar verirse o görevi yapmak zorundasınız. Görevi yapmazsanız verilen emri yapmamaktan dolayı hakkınızda işlem yapılabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.126 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.