logo yeni

calisanlar2 copy

4b den 4b ye geçiş

Çok
1 ay 1 gün önce #18149 Yazan: a329
a329 tarafından 4b den 4b ye geçiş konusunda yanıtlandı
anladım hocam sağolun gerçekten çok yardımcı oldunuz. bugün çevvre şehircilik bakanlığının personel genel müdürlüğünü 3-4 farklı numarasını aradım açan olmadı. o 1 yıl bekleme durumuna takılmak istemiyorum işte. bir de son bir soru. bu atamada tercih verdim diyelim ki ve sorunlar çıktı ortada kaldım. önümüzdeki merkezi atamada tercih vverebilir miyim puanım yanar mı

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 1 gün önce #18150 Yazan: keremcem
keremcem tarafından 4b den 4b ye geçiş konusunda yanıtlandı

a329 Yazan:: anladım hocam sağolun gerçekten çok yardımcı oldunuz. bugün çevvre şehircilik bakanlığının personel genel müdürlüğünü 3-4 farklı numarasını aradım açan olmadı. o 1 yıl bekleme durumuna takılmak istemiyorum işte. bir de son bir soru. bu atamada tercih verdim diyelim ki ve sorunlar çıktı ortada kaldım. önümüzdeki merkezi atamada tercih vverebilir miyim puanım yanar mı

Daha önceki merkezi atamalarda kullandığın puanı bir daha kullanamazsın. Kurumsal atamalarda ise aynı puan tekrar kullanılabilir.

Çok
1 ay 1 gün önce #18151 Yazan: a329
a329 tarafından 4b den 4b ye geçiş konusunda yanıtlandı
anladım hocam teşekkürler.daha önceki 3 merkezi atamada da kullanmadım

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.154 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.