logo yeni

calisanlar2 copy

Acil yardım, kademe derece hesaplama

Çok
9 ay 1 hafta önce #17908 Yazan: seriemre
13/08/1989 doğumluyum,
2007 yılında (4yıllık lise) yabancı dil mezun oldum,
(4 yıllık lise okuyana 1kademe verilyormuş diye duydum)

2010 yılında 2 yıllık bitti,

18/05/2011 işe başladım,

2014 şubat ayı 4 yıllık bitti,

2014 'de 6 ay askere gittim 03.2015 işe başladım, terfim 01/08/ de yapılıyor,

bu arada devlet 1 derece hediye etti

8 yılım doldu soruşturmamda yok 1 kademe de öyle alcam benim kademe derecem kaç yok, emsal diyorlar , benden sonra başlayan memur benden ileri derecede anlamadım

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
9 ay 1 hafta önce #17911 Yazan: nazli
nazli tarafından Acil yardım, kademe derece hesaplama konusunda yanıtlandı
Verdiğiniz bilgilere göre, derece/kademe hesaplamanız yapılırken, intibak kapsamında esas alınacak emsaliniz 31 Temmuz 2011 tarihinde 4 yıllık fakülte bitiren kişi olacaktır.
1 Ağustos 2011 tarihinde 9/2 olan (hazırlık sınıfından kaynaklı 1 kademe dahil) emsaliniz, 1 Ağustos 2019 tarihinde 5/1'e ulaşacaktır (ilave 1 derece dahil). Sizin de bu tarih itibariyle ulaşabileceğiniz seviye aynı olacaktır. Öte yandan, 8 yıllık memuriyet süresince disiplin cezası almamış olmanız halinde ilave 1 kademe ilerlemesi de almanız durumunda ulaşacağınız seviye 5/2 olacaktır diye düşünmekteyim..

Çok
8 ay 3 hafta önce #17935 Yazan: seriemre
seriemre tarafından Acil yardım, kademe derece hesaplama konusunda yanıtlandı
işe 2010 kpss ile 2 yıllık mezun olarak başladım bu farkedermi?

Çok
8 ay 3 hafta önce #17937 Yazan: nazli
nazli tarafından Acil yardım, kademe derece hesaplama konusunda yanıtlandı
Emsalinizin, eğitime ara vermeden memuriyete giren kişi olduğunu düşünmekteyim, Ancak, 2 yıllık yüksekokul mezununu emsal olarak almamız durumunda ise, emsaliniz 1 Ağustos 2019 tarihinde 6/3 'e yükselmiş olacaktır (liseden dolayı ilave 1 kademe ve ilave 1 derece dahil) sizin de şu anda 4 yıllık lisans mezunu olarak 6/3'te olmanız gerekecektir.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.144 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.