logo yeni

calisanlar2 copy

röntgen teknikerleri nöbet ücretlerine %50 zam yapılması ve geriye dönük iade

Çok
1 yıl 3 ay önce #17854 Yazan: Fuat72
merhabalar. şuan siirt e bağlı baykan ilçe devlet hastanesinde (8 ay) radyoloji teknikeri olarak görev yapmaktayım. (3.5 sene de kars kağızman devlet hastanesi). acile polikliniğe diyaliz ve servislere hizmet eden tek cihazla çalışan röntgen ve laboratuvar teknikerlerine ek mesai ücretlerine %50 zam oranı getirildi mi getirildiyse geriye dönük ek mesai %50 farkı ile ücretleri alabilecek miyiz, teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 3 ay önce #17856 Yazan: osman1
Ek mesai ücretlerine %50 artış yapıldığını duymadım ben. Artış yapılırsa, artışın geçerli olacağı tarihten itibaren hak edilmiş farklar alınabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 3 ay önce #17861 Yazan: Fuat72
ek mesai ücretlerine %50 zam yapıldığına dair yazılar mutemete gelmiş ekim ayı zamlı yatılacak deniliyor mutemet memurumuz. bu zam kararı nisan ayı danıştay tarafından karar verildi. nisan-eylül aylarının acil farkını alabilecek miyiz...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 3 ay önce #17864 Yazan: osman1
Söz ettiğiniz bir iptal kararı olduğunu basında yer alan haberlerden biliyorum. Kararı görmedim. Açılan davadaki talep ve bu kapsamda verilen karara göre uygulama yapılacaktır. Ancak, kararın içeriğini bilememekle birlikte, geçmişe yönelik de etki edeceğini düşünüyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fuat72

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.200 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.