logo yeni

calisanlar2 copy

8 yıla 1 kademe uygulaması

Çok
1 ay 2 hafta önce #17776 Yazan: elmakurdu
8 yıla 1 kademe uygulaması, elmakurdu tarafından oluşturuldu
iyi günler kolay gelsin ben memuriyete 01.08.2011 tarihinde KİT ' de 399 lu personel olarak başladım ve sonra engelli sınavı ile istifa ettim. 14 aylık bir hizmetim oldu.
06.11.2012 tariginde EKPS ile atandım ve şuan hala devam etmekteyim.

8 yıllık olumlu sicile 1 kademe uygulamasından hangi tarihte faydalanabilirim acaba . kurumum önceki hizmeti kabul etmiyor.

teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 2 hafta önce #17777 Yazan: kuzey
kuzey tarafından 8 yıla 1 kademe uygulaması konusunda yanıtlandı
399 sayılı KHK kapsamında sözleşmeli olarak geçen hizmet süreleri memurların kazanılmış hak aylık derece/kademelerinde değerlendirilmediğinden, 8 yıl disiplin cezası almayan memurun kazanılmış hak aylık seviyesine 1 kademe ilave etme uygulamasında da bu sürenin değerlendirilemeyeceğini düşünmekteyim.
Hakkınızda disiplin cezası almadığınız süre hesaplaması yapılırken 6/11/2012 tarihinin esas alınması gerekecektir.

15 Ekim 2008 tarihinden önce işe giren memurlar için ise, 399 sözleşmeli geçen süreler kazanılmış hak derece/kademesinde sayılmazken, sadece emekli keseneğine esas seviyelerinin tespitinde dikkate alınmaktadır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.158 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.