logo yeni

calisanlar2 copy

Sözleşmeli 4-B İstifa...?

Çok
2 ay 2 hafta önce - 2 ay 2 hafta önce #17590 Yazan: figo102009
Sözleşmeli 4-B İstifa...?, figo102009 tarafından oluşturuldu
Merhabalar.

Sözleşmeli 4-B olarak büro personeli görevimden istifa için Kurumuma dilekçe yazdım. Genel bir yazı yazdım Sonuna da yazdığım tarihi attım. (27.05.2019 şeklinde)

Ben hemen sözleşmemin feshedilmesini istediğimden Müdür bey de dilekçemin son cümlesine -bu cuma gününü de ilave ederek- (...........31.05.2019 tarihinde istifa ederek sözleşmemin feshedilmesi hususunu arz ederim) gibi düzenlememi istedi. Yani çıkış için tarih ilave etmiş olduk.

Benim sorum da; benim önce yazdığım dilekçede çıkışıma dair bir tarih belirtmemiştim. Kurum ne zaman uygun görürse gibisinden... Şimdi müdür beyin yazdırmış olduğu tarih, gelip geçtikten sonra (-ki bayramdan sonraya sarkma durumu da var) ben o tarihten sonra gelmeme hakkına sahip miyim? Bir problem olur mu? Yoksa ben gene Kurumun onayını mı bekleyeceğim..?

Teşekkür ederim.
Son Düzenleme: 2 ay 2 hafta önce Düzenleyen:figo102009

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 ay 2 hafta önce #17591 Yazan: turanaga
turanaga tarafından Sözleşmeli 4-B İstifa...? konusunda yanıtlandı
Kurum evrak kaydına girmişse ve 31 Mayıs tarihine kadar göreve devamınız gerektiğine ilişkin bir bilgi verilmemişse, 31 inden sonra işe gitmeyebilirsiniz.
Bari bayram sonrası pazartesi gününün tarihini yazsaydınız, tatil günlerinde de maaşınızı almış olursunuz.

Çok
2 ay 2 hafta önce #17594 Yazan: figo102009
figo102009 tarafından Sözleşmeli 4-B İstifa...? konusunda yanıtlandı
Hocam çalıştığım Kurumun evrak kaydına pazartesi (27.05.2019) gününde girmişti.

Bana zaten çalıştığım şubenin müdürü 31 Mayıs yazsın demiş. Ve dolayısıyla çalıştığım şube tarafınca kal burda diye bir şey denilmedi.

Ayrıca içeriye de borçlandığım için neden bana dönüş yapmıyorlar acaba? Anlamadım..

Çok
2 ay 2 hafta önce #17595 Yazan: figo102009
figo102009 tarafından Sözleşmeli 4-B İstifa...? konusunda yanıtlandı

turanaga Yazan:: Kurum evrak kaydına girmişse ve 31 Mayıs tarihine kadar göreve devamınız gerektiğine ilişkin bir bilgi verilmemişse, 31 inden sonra işe gitmeyebilirsiniz.
Bari bayram sonrası pazartesi gününün tarihini yazsaydınız, tatil günlerinde de maaşınızı almış olursunuz.

Hocam çalıştığım Kurumun evrak kaydına pazartesi (27.05.2019) gününde girmişti.

Bana zaten çalıştığım şubenin müdürü 31 Mayıs yazsın demiş. Ve dolayısıyla çalıştığım şube tarafınca kal burda diye bir şey denilmedi.

Ayrıca içeriye de borçlandığım için neden bana dönüş yapmıyorlar acaba? Anlamadım..

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.131 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.