logo yeni

calisanlar2 copy

eğitmenlerle ilgili intibak

Çok
5 ay 1 gün önce #17361 Yazan: erkanbil
eğitmenlerle ilgili intibak, erkanbil tarafından oluşturuldu
Sayın Papatya Hanım, Belediyemizde 2001 yılında kadrolu işçi statüsünde çalırken, 2013 yılın başında sözleşmeli personel statüsüne geçtim. 2013 yılının sekiznci ayında devlet tarafından memurluğa geçirildim. Tahsilim ilahiyat önlisans olduğundan beni Eğitmen ( Öğretmen Kadrosunda degil - Belediyedeki eğitmen kadrosu ) kadrosunda atadırlar.. 2001 ile 2013 ağustos öncesinde çalıştığım sigortalı günlerimin hizmet birleştirilmesi yapılarak intibakımın yapılıp yapılamıyacagı hakkında görüş bidirmenizi rica ederim.....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 ay 20 saat önce #17362 Yazan: papatya
papatya tarafından eğitmenlerle ilgili intibak konusunda yanıtlandı
Sayın ERKANBİL,

İşçi statüsünde geçen hizmet sürelerinizin emeklilik yönüyle hizmet birleştirmesi yapılması ayrı bir konu, memuriyet intibak işlemlerinde değerlendirilmesi ayrı bir konudur.
İşçi statüsünde geçirmiş olduğunuzu belirttiğiniz süreler memuriyet hizmetinizde değerlendirilemeyecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.498 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.