logo yeni

engelli memur maaşı

Çok
1 ay 3 hafta önce #17278 Yazan: ahmet mehmet
engelli memur maaşı, ahmet mehmet tarafından oluşturuldu
kolay gelsin herkeze 05.08.2002 yılında kamu kurumunda ilk sgklı olarak işe başladım.engelli raporum % 65 2007 Yılında yarı memurluk 2011 yılındada 657ye tabi devlet memuru oldum ankaraya emekliliğimi sordum gelen cevapta doldurdugumu dilekcemi vere bilecegimi yazmışlar 8/2 derecem ilk sgk sonra memur olunca toplu ikramiye nekadar olur ve maaşım bilen varmı teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 3 hafta önce #17282 Yazan: osman1
osman1 tarafından engelli memur maaşı konusunda yanıtlandı
memuriyete 2011 yılında başlamış olmanız nedeniyle (ayrıca yarı memurluktan neyi kastettiğinizi anlayamadım), gerekli şartları taşıyarak emekli olmanız durumunda alacağınız emekli maaşı miktarı, ödemiş olduğunuz ve emekli olana kadar ödeyeceğiniz primler esas alınarak hesaplanacağından, ne kadar maaş alabileceğiniz konusunda bir fikir yürütme imkanı bulamadım.
15 Ekim 2008 tarihinden önce memuriyete girenlerin alabileceği emekli maaşı miktarı ise, unvanlarına, derece/kademelerine ve hizmet sürelerine göre öncede hesaplanabilmektedir.

Çok
1 ay 3 hafta önce #17289 Yazan: ahmet mehmet
ahmet mehmet tarafından engelli memur maaşı konusunda yanıtlandı
4b ye geçiş yaptık sgkdan daha sonra devlet kadro verdi memur olduk.ne toplam çalışma sürem 16 yıl 6 ay toplu param 8/2 dereceyle ne kadar olur ve maaşım bilemedim bilğisi olan varsa cevaplaya bilirmi teşekkürler.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.756 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.