logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı kadrosu mahsuplaşma

Çok
7 ay 3 hafta önce #17209 Yazan: SERSAN
Programcı kadrosu mahsuplaşma, SERSAN tarafından oluşturuldu
Merhabalar ben sağlık bakanlığı devlet hastanesinde 5/3 derecesinde, programcı kadrosunda çalışmaktayım. Mühendisliği bitirdim. intibakım yapılalı yaklaşık birbuçuk sene oldu.Yaklaşık 2 senedir mahsuplaşma ücretim yatmamaktadır.Aldığımız bir döner sermayede yok. Programcı kadrosu için mahsuplaşma yatmıyor mu bu işte bir yanlışlık yok mu? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 ay 3 hafta önce #17211 Yazan: kuzey
kuzey tarafından Programcı kadrosu mahsuplaşma konusunda yanıtlandı
Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının taşra teşkilatlarında görev
yapan personele 209 sayılı Kanun uyarınca yapılan ek ödemelerin 375 sayılı KHK uyarınca emsal personel için belirlenmiş olan ek ödeme net tutarından az olması durumunda, aradaki fark mahsuplaşma suretiyle ödenmektedir.
Programcı kadrosunda olmanız nedeniyle almakta olduğunuz ek ödeme (sabit döner sermaye) miktarının döner sermayeden yararlanmayan emsal programcı ile aynı tutarda olması durumunda tarafınıza ilave bir ödeme yapılmamış olabilir.
Size yapılacak ek ödemenin (sabit döner sermayenin) en düşük oranının;kadro dereceniz 1 veya 2 ise %115, 3 veya 4 ise %110, diğer derecelerde ise %100 olması gerekecektir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.128 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.