logo yeni

calisanlar2 copy

İntibak

Çok
6 ay 3 hafta önce #17207 Yazan: erkanbil
İntibak, erkanbil tarafından oluşturuldu
İyi Günler Papatya Hanım, Arkadaşımın bir sorusu olacak aynen aktarıyorum. Saygılarımla .... 2001 yılından 2013 yılına kadar Belediyede ssklı olarak çalıştım. 2013 yılında aynı belediyede memur
kadrosuna geçtim. Sgklı olarak çalıştığım yıllarda günlerim emekli sandığına aktarılması. Hizmet birleştirilmem ve derecelendirmem yapılmadı. Sormak istediğim Hizmet birleştirilmesi ( Maaş yönünden derece ve Kademe ) yapılıyor mu ? yapılmıyorsa neden yapılmıyor?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 2 hafta önce #17210 Yazan: papatya
papatya tarafından İntibak konusunda yanıtlandı
Sayın ERKANBİL,
15 Ekim 2008 tarihinden önce Emekli Sandığına tabi bir görevde bulunmamış olanların daha sonra memuriyete girmeleri durumunda, memuriyet öncesi hizmetleri emeklilik bakımından değerlendirilmektedir. Memuriyet dışı hizmetler (memuriyette değerlendirilmesi 657 sayılı kanunda belirtilmiş olanlar haricindekiler) memuriyet bakımından hizmet birleştirilmesi suretiyle değerlendirilmemektedir.
Belirttiğiniz şekildeki hizmetler 2008 öncesinde memuriyete girenler bakımından da zaten istisnai bazı haller dışında memuriyette değerlendirilmiyordu. (örneğin sgk'lı hizmetleri teknik hizmetlerde geçenlerin hizmetleri teknik hizmetler sınıfında memuriyete girmeleri halinde değerlendirilebiliyordu, şimdi de değerlendiriliyor)

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.460 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.