logo yeni

Memur diplomanin etkisi

Çok
1 ay 1 gün önce #17133 Yazan: tılıspık
Memur diplomanin etkisi, tılıspık tarafından oluşturuldu
Teknisyen kadrosunda kadrolu memurum ust ögrenimim olan 2 yillk teknikerlik bitirdim kuruma verdim zam ve tazminatlarindan yararlamdim sormak istedigim ben dgs ye girip 4 yillk kamu yonetimi okumak istiyorum ileride gorevde yukselmelerde faydasi olur belki diye ama korkum son verilen diploman gecerlidir kadronda teknisyen oldugu icin tekrar teknisyen maasi alirsin teknikerlik diplomandan aldigin kazanimlar yanar deniyor bunun dogrusu nedir acaba bilgilendirirseniz sevinirim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 1 gün önce #17135 Yazan: nazli
nazli tarafından Memur diplomanin etkisi konusunda yanıtlandı
Teknisyen kadrosunda çalışmaya devam ediyorsanız ve Tekniker unvanını da eğitim ile kazanmışsanız, Kamu Yönetimi alanında lisans tamamladığınızda kadronuz Teknisyen olduğu sürece kazanmış olduğunuz Tekniker unvanına ilişkin zam ve tazminatlardan yararlanmaya devam edersiniz.
Kamu Yönetimini bitirmiş olmak, sizin kazanmış olduğunuz Tekniker unvanının kaybolması sonucunu doğurmaz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.435 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.