logo yeni

Ünvan Değişikliği

Çok
2 hafta 4 gün önce #17120 Yazan: jayjay
Ünvan Değişikliği, jayjay tarafından oluşturuldu
Merhaba. Ünvan değişikliği sınavı ile programcı kadrosuna atandım. Sonra kurumlararası muvafakat ile başka bir kuruma programcı kadrosuna naklen geçiş yaptım.Ünvan değişikliği sınavında yapılan sözlü mülakata dava açılmış ve mahkeme sözlü sınavı iptal etti. Eski kurumum yeni kuruma bu durumu bildirip programcı kadrosundan alınmam için yazı yazacakmış Böyle birşey mümkün müdür ? Ayrıca böyle bir durum mümkünse başka kurumun personeli olsam da yeniden yapılacak sözlü mülakata ben de katılacak mıyım ?
Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 hafta 3 gün önce #17121 Yazan: metinc
metinc tarafından Ünvan Değişikliği konusunda yanıtlandı
Sözlü sınav iptal edildi ise kadroya atama işlemininde iptal edilmesi gerekir. Bu durumda kurum sizi başka bir kadroya atayabilir. Diğer hususta ise, şahsi görüşüm eski kurumunuzda sadece yenilenecek sınava katılabileceğiniz şeklindedir. Eski kurumunuz buna izin vermezse dava yolunu deneyebilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: jayjay

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.513 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.