logo yeni

Yeni ek gösterge düzenlemesi

Çok
1 ay 1 hafta önce #17116 Yazan: doğru
Yeni ek gösterge düzenlemesi, doğru tarafından oluşturuldu
Merhaba,

Hazırlanan ek gösterge çalışmasında;

II- TEKNİK HİZMETLER SINIFI

"a) Kadroları bu sınıfa dahil olup, en az 4 yıl süreli yükseköğretim veren fakülte veya yüksekokullardan mezun olarak yürürlükteki hükümlere göre Yüksek Mühendis, Mühendis, Yüksek Mimar ve Mimar ile Şehir Plancısı ve Bölge Plancısı unvanını almış olanlar"

1,2,3,4,5,6,7,8 . derecede olanların ek göstergesinin sırasıyla 4400,3800,3000,2400,2100,1950,1750,1650 olarak belirtildiği görülüyor.

Ben mühendislik fakültesi mezunuyum ancak programcı kadrosunda çalışıyorum. Yukarıda belirtilen ek göstergelerden yararlanabilir miyim yani yukarıdaki madde bana uyuyor mu? Yoksa mühendis kadrosunda olanları mı karşılıyor.

Teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 1 hafta önce #17118 Yazan: nazli
nazli tarafından Yeni ek gösterge düzenlemesi konusunda yanıtlandı
Ek göstergeye ilişkin olarak ilgili bölümdeki ifade (ek gösterge rakamları hariç) aynı şekildedir. Mevcut durumda söz konusu ek göstergelerden yararlanabilmek için kadronuzun sayılan unvanlarda olması gerekiyor.
Bu nedenle, programcı kadrosunda olduğunuz sürece mühendis için belirlenen ek göstergeden yararlanamazsınız.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.493 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.