logo yeni

Ünvan

Çok
1 ay 3 hafta önce #17092 Yazan: Blade-19
Ünvan, Blade-19 tarafından oluşturuldu
merhabalar soracağım soru şudur: uzmançavuşlıktan istifa sonucu belediyede göreve memur olarak başlayan önlisans bilgisayar teknolojilerini bitiren ve bir üst öğrenim olarak 2 yıllık aöf üst işletme mezunu birisi kurumda açılan görevde yükselme sınavına girip teknikerlik yada proğramcı kadrosuna geçiş yapabilirmi ? bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim
[/color]

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 3 hafta önce #17094 Yazan: muna
muna tarafından Ünvan konusunda yanıtlandı
Bilgisayar teknolojileri önlisans bölümü mezunu olmanız nedeniyle, kurumunuzun tekniker kadrosu için açacağı unvan değişikliği sınavına ilişkin duyuruda aranacak diğer şartları taşıyor olmanız durumunda, teknikerlik için sınav başvurusunda bulunmanız mümkün olabilir.

Çok
1 ay 3 hafta önce #17097 Yazan: Blade-19
Blade-19 tarafından Ünvan konusunda yanıtlandı
Teknikerliğe başvuru yapılacağı zaman üst öğrenim olarak lisans mezunu görünüyor. Herhangi bir problem çıkarmı bununla alakalı görüş varmıdır

Çok
1 ay 3 hafta önce #17098 Yazan: muna
muna tarafından Ünvan konusunda yanıtlandı
Hem Bilgisayar teknolojileri önlisans mezunu ve hem de işletme lisans mezunu durumundaysanız, bilgisayar teknolojileri mezuniyetinden dolayı unvan değişikliği sınavına girmenize engel bir durum olmaması gerekir.

Çok
1 ay 1 hafta önce #17113 Yazan: Newton35
Newton35 tarafından Ünvan konusunda yanıtlandı
Bende sizin gibi bilgisayar teknolojisi ve programa bölümünü bitirdikten sonra 4 yıllı aöf işletme bitirdim Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışıyorum kurumum ünvan değişikliği sınavı açtı ve programcı kadrosunu kazandım 3 yıldır çalışmaktayım herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.603 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.