logo yeni

Tayin Hakkında

Çok
2 hafta 1 gün önce #17057 Yazan: Fuat72
Tayin Hakkında, Fuat72 tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar. Ben 3 yıldır kadrolu memur olarak kamu hastaneler kurumunda bir ilce devlet hastanesinde radyoloji teknikeri olarak görev yapmaktayım. 1.5 yaşında bir oğlum var. 5 defadır böbrek taşından ötürü kapalı ameliyat (urs) geçirdi.
Bulundugum il ve ilcesinde bu ameliyat ile imkanlar olmamaktadir. Çocuğumun bu durumundan dolayı tayin isteyebilir miyim veya hastane başhekimi inisiyatifi ile tayin gerçekleşebilir mi. Şimdiden teşekkürker

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 hafta 12 saat önce #17058 Yazan: metinc
metinc tarafından Tayin Hakkında konusunda yanıtlandı
Öncelikle Allah şifa versin diyorum. Yönetmeliğe göre,

Personelin kendisinin, eşinin, annesinin, babasının, bakmakla yükümlü olduğu çocuklarının ve yargı kararı ile vasi tayin edildiği kardeşinin hastalığının görev yaptığı yerde tehlikeye girdiğini veya görev yerinin değişmemesi hâlinde tehlikeye gireceğini, üniversiteler veya Bakanlık eğitim ve araştırma hastanelerinden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelendirmesi halinde tedavinin yapılabileceği bir sağlık kurum veya kuruluşunun bulunduğu veya sağlığının olumsuz etkilenmeyeceği bir ilin münhal kadrolarına sağlık mazereti değerlendirme komisyonu kararı doğrultusunda atanır.

Yönetmelikte bahsedilen şekilde bir rapor alabiliyorsanız tayin talebinizin olumlu karşılanacağını düşünüyorum.

Çok
2 hafta 10 saat önce #17059 Yazan: Fuat72
Fuat72 tarafından Tayin Hakkında konusunda yanıtlandı
Çocuğumun heyete girip de heyet raporu almasına gerek yok de mi

Çok
2 hafta 10 saat önce #17060 Yazan: Fuat72
Şuan bir üroloji doktoru tarafından tedavi görüyor ve üroloji doktoru ameliyat yapıyor. Bu doktorun vereceği sağlık raporu yeterli mi yoksa başka branş doktorlarına da gözükmesi mi gerekiyor.

Çok
2 hafta 10 saat önce #17061 Yazan: Fuat72
Şuan ist. Bağcılar eğitim ve araştırma hastanesi nde tedavi görüyor bu hastane sağlık kurulu raporu verebilir mi

Çok
2 hafta 9 saat önce #17062 Yazan: metinc
metinc tarafından Tayin Hakkında konusunda yanıtlandı
Normalde sağlık kurulu raporu verebilmesi gerekir. Hastane yetkililerinden daha doğru bilgi alabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fuat72

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.658 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.