logo yeni

Maaş geri ödemesi

Çok
3 hafta 5 gün önce #17008 Yazan: Bilmuh
Maaş geri ödemesi, Bilmuh tarafından oluşturuldu
Merhabalar.
Maaş almama 1 hafta kala devlet memurluğundan istifa ettim ve maaşı önden aldığımız için 1 haftalık maaş geri ödemesi yapmam gerekmektedir. Fakat bana çıkarılan geri ödeme miktarı maaşımın yarısından fazla. Bana ise hem maaş hemde devlete ödenen emekli keseneği ve ssk ile alakalı ödemeleri de benden alacaklarını doğrusunun bu olduğunu söylediler. Ama aynı durumda olduğum arkadaşlarım böyle yapmadılar. Bu durumda ben bu ödemeyi yaparsam emekli ödeneğini devlet bana yatırır mı ya da bu duruma itiraz etmem gerekir mi? Ya da ne yapmam daha doğru olur? Fazladan bir ödeme yapmak istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 hafta 5 gün önce #17010 Yazan: murtaza
murtaza tarafından Maaş geri ödemesi konusunda yanıtlandı
Bu Sitede okuduğum bir yazı işinize yarayabilir belki diye aşağıya ekliyorum.
https://memurunyeri.com/memur/izin/12282-ayliksiz-izne-ayrilan-memur-pesin-aldigi-maasi-geri-oder-mi.html

Çok
3 hafta 4 gün önce #17012 Yazan: Bilmuh
Bilmuh tarafından Maaş geri ödemesi konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim ama ne yapmam gerekiyor hala anlayamadım. Yardımcı olacak olan varsa çok sevinirim.

Çok
3 hafta 4 gün önce #17015 Yazan: Bilmuh
Bilmuh tarafından Maaş geri ödemesi konusunda yanıtlandı
Bilgisi olan bir arkadaş yok mu :(

Çok
3 hafta 4 gün önce #17016 Yazan: nazli
nazli tarafından Maaş geri ödemesi konusunda yanıtlandı
Kurum sizin adınıza emekli keseneklerini yatırmış olduğundan, siz çalışılmayan sürelere ilişkin kısmı geri ödediğinizde, o sürelerin primleri zaten SGK'ya yatmış olduğundan, çalışmadığınız ve kurumunuza geri ödeme yaptığınız süreler de emekliliğinizden sayılmış olacaktır.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 4.190 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.