logo yeni

ünvan değişikliği ve görevde yükselme bildirilmiyor

Çok
2 ay 2 hafta önce #16995 Yazan: tılıspık
Öncedende sormuştum kurum ünvan değişikliği ve görevde yükselme sınavı açıyor ama tüm memurlara bildirmiyor yönetim kendine yakın isimleri bilgilendiriyor bu forumda dilekçeyle yönetime yazın bilgilendirilmek istediğinizi söyleyin demiştiniz yadım ama yine sonuç yok yine aynı olaylar gelişti sormak istediğim mahkemeye versem haklı bulunurmuyum kurumun ünvan değişikliği ve görevde yükselmeleri tüm memurlara bildirmesi zorunlu değilmi teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 ay 2 hafta önce #16996 Yazan: muna
Kurumunuzun, tüm personelin ulaşması mümkün olan yollarla konuyu duyurması gerekir. Kurumunuzun görevde yükselme ve unvan değişikli yönetmeliğinin "duyuru" maddesinde de bu husus mutlaka belirtilmiştir.

Çok
2 ay 2 hafta önce #16997 Yazan: tılıspık
o dediğiniz hususları bilsem burda yardım aramam benim rica ettiğim mahkemeye versem haklı bulunurmuyuz acaba yıllardır ben ve bir çok memur arkadaşa bildirilmiyor bu bildirilmemesi kanunimi onu soruyorum net bir cevap arıyorum teşekkür ederim

Çok
2 ay 2 hafta önce #16998 Yazan: metinc
Sınavın duyurulmadığını ispatlayabilirsen davayı kazanırsın çünkü açık bir hukuka ayrılık durumu olmuştur.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.604 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.