logo yeni

Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı?

Çok
5 yıl 1 hafta önce #2171 Yazan: kemal cebi
memura esnek çalışma geleceği haberlerinden bir şey anlayan varmı. esnek çalışma derken memuru esnetmesinler nedir bu yahu? günde 3-5 saat çalışılacakmış gibi gazete haberlerine pek itibar etmesemde gazetelerde sürekli bir reform çalışmasından bahsedilmesi beni kıllandırıyor. memurunyeri.com dan bu yönde haberler bekliyoruz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 hafta önce #2175 Yazan: metinc
metinc tarafından Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı? konusunda yanıtlandı
devlet baba kimseye sen evinde gityat dinlen 3-5 saat çalışşan yeter demez. bu hükümet gene böyle bir şey hazırlıyorsa demekki arkasında bir katakulli var. ya maaştan kesecekler yada işten atacaklar bütün dertleri o

Çok
5 yıl 1 hafta önce #2187 Yazan: semazen
semazen tarafından Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı? konusunda yanıtlandı
Bizim müdür esnektir saolsun zaten esnek çalışma uyguluyoruz...

Çok
5 yıl 1 hafta önce #2276 Yazan: metinc
metinc tarafından Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı? konusunda yanıtlandı
memura esnek çalışma derken bu hükümet bizim maaşlarıda esnetmeye başlamasın!

Çok
5 yıl 4 gün önce #2377 Yazan: emircan alim
emircan alim tarafından Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı? konusunda yanıtlandı
Bunların hiçbirine inanmıyorum gerçekleşeceğinide hiç sanmıyorum bana hep asparagas haber gibi geliyor.

Çok
5 yıl 4 gün önce #2412 Yazan: nazli
nazli tarafından Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı? konusunda yanıtlandı
Bizim kurumlarda normal çalışma işi henüz çözülememişken, dünyada nadiren uygulanan bir sistem olan esnek çalışmanın uygulanması hayal bence. Ve sadece gündem sıkıştığı zamanlarda gündemi esnetmek amacıyla gündeme getirilen bir kelime sadece sanki.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.600 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.