logo yeni

Malulen emeklilik koşulları

Çok
2 hafta 6 gün önce #16877 Yazan: Uvercinka27
Malulen emeklilik koşulları, Uvercinka27 tarafından oluşturuldu
2,5 yıldan beri görev yapmaktayım ancak yaklaşık bi buçuk yılı heyet raporluyum genetik bi hastalığın neticesinde 1.5 yıl önce belimden ameliyat olmak zorunda kaldım fizik tedavi görmekteyim şu anda yürüyemiyorum hatta insani ihtiyaçlar konusunda aile fertlerinin yardımına muhtaç durumdayım Ne yapmalıyım emekli olabilmek için ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 hafta 6 gün önce #16878 Yazan: kuzey
kuzey tarafından Malulen emeklilik koşulları konusunda yanıtlandı
Emeklilik için belli yaş ve hizmet süresi şartının yerine getirilmesi gerekir.
Öte yandan, başka birinin sürekli bakımına muhtaç derecede malûl olup en az 1800 günlük primleri ödenmiş olanlar, sigortalılık süresi şartı ve yaş şartı aranmadan malulen emekli olabiliyorlar. Bunun dışında en az 10 yıllık sigortalılığınızın bulunması gerekir emekliye ayrılabilmeniz için.

Çok
2 hafta 6 gün önce #16879 Yazan: Uvercinka27
Uvercinka27 tarafından Malulen emeklilik koşulları konusunda yanıtlandı
Şimdi ben devam edemeyecek Durumdaysam ve malulen emeklilik şartını yerine getiremiyorsam ne olacak atılacak mıyım memurluktan ben öğretmenim bu arada

Çok
2 hafta 5 gün önce #16884 Yazan: kuzey
kuzey tarafından Malulen emeklilik koşulları konusunda yanıtlandı
Ödediğiniz primleri kapsayan toptan ödeme yapılarak ilişiğiniz kesilebilir.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.625 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.