logo yeni

ek özel hizmet tazminatı

Çok
4 ay 6 gün önce #16830 Yazan: elmakurdu
ek özel hizmet tazminatı, elmakurdu tarafından oluşturuldu
İyi günler kolay gelsin. kamuda ekonomist olarak teknik hizmet kadrosunda çalışmaktayım...çalıştığım il nedeniyle ek özel hizmet tazminatı ödenmekte ancak teknik hizmet sınıfı olmama rağmen ek özel hizmet tazminatım ödenmiyor.

yönetmeliği de inceledim net cevap bulamadım.

Ekonomist bölge tazminatı alabilir mi ?
şuan farklı bir memur sitesinde maaş sorgulaması yaptığımda alabilir olarak hesaplıyor ( 14 puan) lık bir ödeme söz konusu.

Bu konuda bilgi alabilir miyim teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 ay 6 gün önce #16833 Yazan: nazli
nazli tarafından ek özel hizmet tazminatı konusunda yanıtlandı
Ekonomist kadrosunda olanlara ek özel hizmet tazminatı yapılmamaktadır. Çünkü, ilgili düzenlemede unvanları sayılmadığı gibi, eğitim durumları itibariyle de düzenleme kapsamına girmemektedirler.
Konuyla alakalı bir yazının adresini aşağıda paylaşıyorum.
https://memurunyeri.com/memur/ucret/6183-ekonomistlerin-ozel-hizmet-tazminati-konusunda-aciklama-yapildi.html

Çok
3 ay 1 hafta önce #16893 Yazan: elmakurdu
elmakurdu tarafından ek özel hizmet tazminatı konusunda yanıtlandı
Nazlı hanım teşekkürler peki bu linke göre benim almam gerekmiyor mu ?

https://memurunyeri.com/memur/ucret/18020-hangi-memur-hangi-bolgede-ne-kadar-ek-tazminat-aliyor.html

Çok
3 ay 1 hafta önce #16894 Yazan: nazli
nazli tarafından ek özel hizmet tazminatı konusunda yanıtlandı
Özel hizmet tazminatı oranlarının belirlendiği cetvele göre; ya o cetvelde sayılan unvanlara olmak, ya da teknik öğrenim mezunu olmak gerekiyor. Ekonomist unvanı bu cetvellerde yer almamaktadır. Ekonomist kadrosunda istihdam edilmeye imkan veren eğitimler de teknik eğitim niteliği taşımamaktadır.
Bu nedenle belirttiğiniz adreste belirtilen ödemelerin kapsamına girmediğinizi düşünüyorum.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.684 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.