logo yeni

Arazi Tazminatı hakkı

Çok
3 hafta 2 gün önce - 3 hafta 2 gün önce #16796 Yazan: tılıspık
Arazi Tazminatı hakkı, tılıspık tarafından oluşturuldu
Belediyede 650 devlet memuru teknisyen kadrosunda calismaktayim 3 ayda bir arazi tazminati almaktayiz arazide calistigimiz icin bu sene universiteden mezun oldum ve tekniker unvani aldim kuruma diplomami verdigimde zam ve tazminatlarindan yararlanmak icin fakat normal zamlarindan yararlanirsin arazi tazminatin artmaz onun artmasi icin tekniker unvaninda olman gerekir dendi anlamadigim tekniker unvaninda olmadan tekniker maasi aliyorum ama arazi tazminatinda artis alamiyorum bunu dogrusu nedir litfen yardimci olurmusunuz
Son Düzenleme: 3 hafta 2 gün önce Düzenleyen:tılıspık

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 hafta 2 gün önce - 3 hafta 2 gün önce #16797 Yazan: nazli
nazli tarafından Arazi Tazminatı hakkı konusunda yanıtlandı
Arazi tazminatının kimlere ne kadar ödeneceği belirlenirken, Yan ödeme Kararnamesinde kadro unvanına değil hizmet sınıfına ve eğitim düzeyinin esas alındığı, bu nedenle teknisyen unvanında meslek lisesi mezunu olarak görev yapan bir personel, teknikerlik bölümünden mezun olduğunda, Tekniker için belirlenen arazi tazminatından yararlanılması gerekeceğini düşünüyorum.
Son Düzenleme: 3 hafta 2 gün önce Düzenleyen:papatya

Çok
3 hafta 2 gün önce #16798 Yazan: tılıspık
tılıspık tarafından Arazi Tazminatı hakkı konusunda yanıtlandı
Nazli hanim alabilecegime iliskin resmi bir yazi linki verebilirseniz duaciniz olurum cok tesekkurler

Çok
3 hafta 2 gün önce #16799 Yazan: lejyoner
lejyoner tarafından Arazi Tazminatı hakkı konusunda yanıtlandı
Arazi tazminatı ünvana göre verildiğinden teknisyen üzerinden arazi tazminatı alabilirsiniz.

Çok
3 hafta 2 gün önce - 3 hafta 2 gün önce #16800 Yazan: papatya
papatya tarafından Arazi Tazminatı hakkı konusunda yanıtlandı
Sayın TILISPIK,
Teknik Hizmetler Sınıfına ait kadrolarda bulunan personelden; arazi, şantiye, inşaat, baraj, park, bahçe, maden, açık alanlarda kurulu tarım ve hayvancılık uygulama birimleri ve yol gibi açık çalışma mahallerinde fiilen çalışanlara, çalışılan her gün için üçer aylık dönemler sonunda ödenen ilave özel hizmet tazminatından yararlanmada, ilgili personelin eğitim durumuna değil "kadro unvanına" bakılmaktadır.
Bu itibarla, Teknikerlik eğitimi almış olarak Teknisyen kadrosunda görev yapıyor olmanız nedeniyle, söz konusu tazminatın Teknisyen unvanına ilişkin belirlemelere göre ödenmekte olması normal bir durumdur.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 3 hafta 2 gün önce Düzenleyen:papatya

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.681 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.