logo yeni

Ek düzenleme

Çok
6 ay 4 hafta önce #16673 Yazan: Fatihefe71
Ek düzenleme, Fatihefe71 tarafından oluşturuldu
Tıp fakültesinde memurum kurum ünvan değişikliği sınavı sonrasında kazananların güvenlik soruşturması yapılmasına karar verdi toplam kazanan 34 kişi , yalnız 28 kişinin soruşturması 7 Mayıs tarihinde tamamlandı ve yeni kadro üzerinden maaşlarını aldılar. Kalan 6 kişi den biride benim benimkide 18 Mayıs tarihinde tamamlandı haliyle Mayıs maaşını eski kadro üzerinden aldık yaklaşık kaybım bin TL şimdi ben 10 gün soruşturmam geç geldi diye mağdur oldum. Mayıs maaşını tekrar ek düzenleme yaparak yeni kadro üzerinden alabilirmiyim. Teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 4 hafta önce #16674 Yazan: nilüfer
nilüfer tarafından Ek düzenleme konusunda yanıtlandı
Atama işleminizin yapılıp size tebliğ edilmeden önceki dönemlere ilişkin mali hakları alamazsınız. Size tebliğ edilmemiş bir atama işlemine ilişkin önceki bir tarihe ait mali haklardan yararlanabilmeniz, ancak bu konuda açacağınız bir davada haklı görülmeniz durumunda mümkün olabilir.
Her personelin aynı tarihte atamasının yapılacağı veya göreve başlayacağı zorunluluğu ise bulunmamaktadır.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Çok
6 ay 4 hafta önce #16675 Yazan: Fatihefe71
Fatihefe71 tarafından Ek düzenleme konusunda yanıtlandı
Nilüfer hanım ben tebliğ tarihinden itibaren alabilirmiyim acaba 18 Mayıs itibariyle. Arada önce kadroya geçenlerle 10 günlük süre var benim söylemek istediğim kalan 20 günlük sürenin yeniden ücretlendirme yapılması. Yani önce alanlar 7 Mayıs ta yeni kadrolarını aldı 9 Mayıs'ta bordro düzenlendi . Mayıs 15 te paralarını aldı. Bizde en azından kalan günlerin ücretini versinler.

Çok
6 ay 3 hafta önce #16676 Yazan: nilüfer
nilüfer tarafından Ek düzenleme konusunda yanıtlandı
Konuyla ilgili olarak Sitede yer alan bir yazıdaki bilgilerin sizin için fikir vereceğini düşünüyorum. YAZI

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Çok
6 ay 3 hafta önce #16677 Yazan: Fatihefe71
Fatihefe71 tarafından Ek düzenleme konusunda yanıtlandı
Teşekkürler nilüfer hanım , bu yazıya istinaden atama tarihinden itibaren yeni kadronun haklarını alacağım o zaman

Çok
6 ay 3 hafta önce #16678 Yazan: metinc
metinc tarafından Ek düzenleme konusunda yanıtlandı
Evet

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.585 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.