logo yeni

KOSGEB Desteği Girişimci İş Planı Başvuru Formu Dokümanı Örneği Var Mı ?

Çok
7 ay 5 gün önce #16549 Yazan: sarı_lale
KOSGEB Girişimci desteği almak için ,önce girişimcilik eğitimine katılmamız gerekiyormuş, bu eğitimler için 5 günü aşkın bir süredir çeşitli belediye ve kurumları aradım bir kurum benden yapacağınız işi anlatan bir Girişimci İş Planı Başvuru Dokümanı doldurmamı istedi bu dokümanı nasıl dolduracağız.İlk defa başvuru yapan ben için bunu doldurmak çok zor ,bu dokümanı doldurmak için yararlanacağımız örnek yok mu ?Ekte yer alan bu iki formu nasıl doldurcağız ?

2018_kosgeb_girişimci_desteği_iş_planı_ön_başvuru_formu

2018_yılı_kosgeb_girişimci_desteği_girişimci_iş_planı_formu_örneği

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 3 hafta önce #16579 Yazan: sarı_lale
Eğitimlere kabul edildim haftaya kurs başlıyor. :):):)

Çok
6 ay 3 hafta önce #16581 Yazan: kuzey

Çok
6 ay 2 hafta önce - 6 ay 2 hafta önce #16589 Yazan: zardanadam
Öncelikle hayırlı olsun.
İş planının hazırlanması ile ilgili https://piyasaanketi.com/kosgeb-is-plani-hibe-projesi-nasil-hazirlanir/ adresini inceleyebilirsin faydalı olacağını düşünüyorum.
Son Düzenleme: 6 ay 2 hafta önce Düzenleyen:zardanadam Neden: İmla Hatası

Çok
5 ay 3 hafta önce #16643 Yazan: sarı_lale
Arkadaşlar kosgeb kursum bitti iş yerini kiraladım şimdi kosgeb'e başvuru aşamasına geldim.Benim gibi kendi iş planı projesi hazırlamak isteyenler varsa onara bir müjdem var.Bizim kosgeb girişimcilik eğitimi kurs hocamız bize www.isplaniornekleri.com adlı siteyi söyledi.Sizde benim gibi burada yer alan iş planı örneklerinden iş fikriniz ile aynı olanını seçip bu örnek iş planınadan yararlanarak danışmana gidip tonlarca para ödemeden kosgeb girişimci iş planı başvuru planınız doldurabilirsiniz.Bu kıyağımıda unutmayın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.630 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.