logo yeni

calisanlar2 copy

2018 Yılı KOSGEB Girişimci Desteğinde Erken Ödeme İmkanı

Çok
3 yıl 5 gün önce #16526 Yazan: sarı_lale
KOSGEB Girişimci Desteği ile iş yeri açmak istiyoruz.2018 yılında KOSGEB ödemelerinde erken ödeme varmış bilgisi olan var mı ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 2 gün önce #16539 Yazan: sarı_lale
Arkadaşlar tekrar merhaba, KOSGEB Girişimcilik Destek Programı hakkında araştırma ve incelemelerim devam ediyor , konu hakkında her geçen gün yeni şeyler öğreniyorum. Bu hafta içinde KOSGEB'e gidip konu hakkında net bilgilerde alacağım.Şu ana kadar öğrenmiş olduğum şeylerin başında 1- Girişimciler öncelikle KOSGEB Girişimcilik Eğitimine katılmalı ve bu kurs sonunda KOSGEB Girişimcilik Belgesi almalı 2- KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerini KOSGEB düzenliyor ve bu eğitimlere katılmak biraz zor çünkü yeni iş yeri açmak isteyen herkes bu yıl KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katılıyor.3- KOSGEB Girişimcilik Desteği konusunda piyasada dolandırıcılık vakaları çok oluyormuş hadi hayırlısı.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 11 ay önce #16548 Yazan: sarı_lale
Nereyi hangi kapıyı çaldıksa hiç bir girişimcilik eğitiminde yer yok.Bütün kontenjanlar dolmuş.Biz bu eğitime nasıl katılacağız. KOSGEB Girişimci Desteğinin 2018 yılında son olduğunu duydum böyle bir söylendi var bilgisi olana var mı ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 11 ay önce #16550 Yazan: metinc
Burası memur forumu olduğu için burayı takip edenlerin çok bilgisi olacak bir konu değil. Ancak tanıdığım bir kişi sırasını bekleyerek eğitime katılmıştı.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.139 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.