logo yeni

İntibak hakkinda yardimci olabilcek maas geriye donuk odeme

Çok
8 ay 18 saat önce #16296 Yazan: Odyo1992
Lisans tamamlama ile lisansa tamamlama yaptim maasimda toplam 240tl fark olustu geroye donuk odeme icin bodro cikarilmis 77 tl gibi acab bu ucret dogrumudur hata varmidir bodrolari ekte sundum yardimlarinizi bekliyorum

Bu iletiye ekli görseller var.
Görebilmek için oturum ya da hesap açın.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
8 ay 12 saat önce #16297 Yazan: osman1
Kadro unvanınız, eski derece/kademeniz, yeni derece/kademeniz, intibak için başvuru yaptığınız tarih gibi bilgilere de ihtiyaç olabilir. Ayrıca, bordro örneklerindeki bilgiler okunmuyor (belki de ben okuyamadım)

Çok
8 ay 11 saat önce #16298 Yazan: Odyo1992
31 temmuz dilekce verdim 14agustos onaylandi 8/3den 6/1e kasim maasima fark yansidi geriye donuk bodro cikmis 77tl fakat maasima 240tl fark yansimisti

Çok
8 ay 10 saat önce #16299 Yazan: Odyo1992
Okunakli olmustue umarim

Bu iletiye ekli görseller var.
Görebilmek için oturum ya da hesap açın.

Çok
8 ay 8 saat önce #16300 Yazan: osman1
14 Ağustosta intibakınızın onaylanmış olması durumunda, 15 Ağustos, 15 Eylül, 15 Ekim ve 15 Kasım maaşlarını da yeni durumunuza göre almanız gerekir.
Öte yandan, intibak öncesi durumunuza ilişkin herhangi bir bilgi vermediğinizden, maaş farkı konusunda sağlıklı bir hesaplama yapma imkanı olmamıştır.

Sağlık teknikeri olduğunuz, ve teknik bir lisansiyer mezunu olduğunuz anlaşılıyor. İntibak işlemi sonucunda detece/kademenizin değişip değişmediği bilgisi de yok. varsa 15 temmuz maaş bordrosu konuyu anlamaya yardımcı olabilir.

Çok
8 ay 7 saat önce #16301 Yazan: Odyo1992
Temmuz bodrodo 8/3 gorunuo maas 2357 (toplu sozlesme dahil)
Agistos bodro 8/3 2254
Eylulde 8/3
Kasimda 6/1 oluyo

Çok
8 ay 2 saat önce - 8 ay 2 saat önce #16302 Yazan: osman1
Verdiğiniz bilgilerden hareketle net birşey söylemek zor. Temmuz ayı maaş bordrosu gerekir derken, maaş tutarı değil orada yer alan bilgilerin gerektiğini söylemeye çalışmıştım.
Bu nedenle; Temmuz ayı maaş bordronuzdaki bilgilere göre, gelir vergisi matrahınız, görev yaptığınız bölge, (8/1 de olduğunuz bilgisi var), bitirdiğiniz lisans türü (örneğin veteriner olduğunda farklı etki gösterir, hemşirelik bitirildiğinde farklı etki) gibi bilgiler gerekir.
Bu bilgilere de hiç gerek olmadan; bulunduğunuz unvan ile lisans mezuniyet unvanınızın; yan ödeme toplam puanı arasındaki fark+özel hizmet tazminatı oranı arasındaki fark, bölge tazminatı arasındaki fark+ 8/1 ile 6/1 arasındaki gösterge farkı+ eski ve yeni ek gösterge farkı kadar aylık maaş artışı (vergi ve kesintiler düştükten sonra) almanız gerekecek. Farkları 15 Ağustos maaşından itibaren yapılması gerekecek.
Son Düzenleme: 8 ay 2 saat önce Düzenleyen:osman1

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.632 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.