logo yeni

Derece kademe ilerlemesi

Daha
3 hafta 3 gün önce #16156 yazan tılıspık
tılıspık konu oluşturdu: Derece kademe ilerlemesi
8/3 teknisyen kadrosunda memurum on lisans teknikerlik bitirdim kuruma diplomami suanda verdigimde derece kademem kacin kacina gelir acaba tesekkurler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 hafta 3 gün önce #16157 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: Derece kademe ilerlemesi
Lise bitirme tarihinize, hizmet sürenize ve varsa ilave almış olduğunuz derece/kademelere göre hakkınızda yapılacak intibak işlemi sonrası ulaşacağınız yeni seviye belirlenecektir.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Daha
3 hafta 3 gün önce #16159 yazan tılıspık
tılıspık konu cevapladı: Derece kademe ilerlemesi
Lise bitis 1999 memuriyet baslangic 2010 ilave 1 dere aldim buna gore kacin kacina duserim

Daha
3 hafta 3 gün önce #16161 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: Derece kademe ilerlemesi
Mevcut durumunuzla ilgili olarak: Lise dengi okul mezunu olarak 12/2'den işe başladığınızı ve 7 yıl hizmet (2 derece 1 kademe) ile 1 ilave derece sonrasında şimdi 9/3'de olmanız gerekeceğini düşünüyorum.

Önlisans mezunu olarak tekniker unvanı almanız durumunda, Teknik Hizmetler Sınıfında görev yapıyor olmanız nedeniyle memuriyet giriş seviyenize 1 derece ilave edilecek; hizmet süreleriniz ve tüm memurlara verilen 1 derece eklenerek yeni seviyeniz bulunacaktır.

Buna göre; memuriyet başlangıç seviyeniz 9/2 (1 derece ilave edilmek suretiyle) olacak.
7 yıl hizmet karşılığı 2 derece 1 kademe ilave edilmesiyle 7/3'e, ilave 1 derecenin de eklenmesiyle 6/3'e ulaşmanız gerekecektir.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.516 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.