logo yeni

Programcı kadrosuna atanmış Bilgisayar Mühendisi

Daha
3 ay 3 hafta önce #16005 yazan tangi
tangi konu oluşturdu: Programcı kadrosuna atanmış Bilgisayar Mühendisi
Merhabalar ,
Ben daha şu günlerde bir kuruma Programcı kadrosunda atandım ama üniversite mezuniyetim Bilgisayar Mühendisliği.Toplamda 2 sorum olacak;
1) Her ne kadar programcı kadrosunda olsamda mezuniyetim Bilgisayar Mühendisliği olduğu için ek gösterge ve ek ödemem programcı için belirlenen seviyede, yan ödeme ve tazminatınız ise mühendis için belirlenen seviyede ödenecektir öyle değil mi? Öyle ise bunu nereden netleştirebilirim?
2) Programcı kadrosuna 9/1 kademe dereceden başladım. Mühendislik mezunuyum ve hazırlık sınıfı okudum. Bu iki durumun benim kademe ve dereceme etkisi var mıdır?

Cevabınız için teşekkür ederim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 ay 3 hafta önce #16006 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: Programcı kadrosuna atanmış Bilgisayar Mühendisi
1-Konuya ilişkin mevzuat ve Maliye Bakanlığı görüşleri var. Size yararlı olabilir diye yazı örneği iletiyorum. YAZI

2-Mühendislik fakültesi mezunu olmanız ve ortaöğretimde hazırlık sınıfı okumuş olmanız durumunda (üniversite hazırlık sınıfları değerlendirilmiyor) 8/2'den memuriyete başlamanız gerekir. Burada, hangi unvanda olduğunuzun önemi yoktur.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tangi

Daha
3 ay 2 hafta önce #16011 yazan tangi
tangi konu cevapladı: Programcı kadrosuna atanmış Bilgisayar Mühendisi
Teşekkür ederim

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.352 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.