logo yeni

2 yıla bir kademe

Daha
1 ay 1 hafta önce #15966 yazan Yu_suf
Yu_suf konu oluşturdu: 2 yıla bir kademe
Mrb, 2011 de kalkınmada öncelikli bir yere öğretmen olarak atandım , 2013 ve 2015 yılında iki yıla bir kademe aldım . 2017 de ise zorunlu hizmetim bitti diye Mem bu haktan yararlanamazsınız dedi. Fakat zorunlu hizmetini bitiren aynı yörede devam ederse 2 yıla bir kademe hakkı devam eder deniliyor araştırmalarımda. Benim durumda olupta 2 yıla 1 kademeden hala yararlanan var mı ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 ay 1 hafta önce - 1 ay 1 hafta önce #15967 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: 2 yıla bir kademe
Bulunduğunuz kurum ve görev itibariyle "zorunlu yer değiştirmeye tabi bir kadroda" (rotasyona tabi kadro) görev yapıyor olmanız durumunda, 2 yıl karşılığında ilave 1 kademe almaya devam edersiniz.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.
Son Düzenleme: 1 ay 1 hafta önce yazan nilüfer.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Yu_suf

Daha
1 ay 1 hafta önce #15968 yazan Yu_suf
Yu_suf konu cevapladı: 2 yıla bir kademe
Öğretmenlerde rotasyon yok şuan.

Daha
1 ay 1 hafta önce #15969 yazan gülceapple
gülceapple konu cevapladı: 2 yıla bir kademe
Aynen şu anda hala yok...

Daha
1 ay 1 hafta önce #15971 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: 2 yıla bir kademe
657 sayılı Kanunun 72. maddesi kapsamında özel düzenlemeleriyle hizmet bölgeleri oluşturularak ve belli bir süre görev yapmak üzere ataması yapılanların, bu hizmet bölgelerinde zorunlu görev yapma süreleri tamamlandıktan sonra da görev yapmaya devam etmeleri halinde bile, aynı kapsamda değerlendirilerek (kalkınmada 1. derece öncelikli yerlerde olanlar için) her iki yıllık çalışma karşılığında ilave 1 kademe verilmesi gerekir diye düşünüyorum.
Çünkü, öğretmenlerin atama yönetmeliğinde hizmet bölgelerine göre atama düzenlemesi mevcut.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.586 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.