logo yeni

ogretmenler gunu

Kıdem Yılım, derece ve kademem

Daha
6 ay 1 hafta önce #15668 yazan ömer akgün
ömer akgün konu oluşturdu: Kıdem Yılım, derece ve kademem
iyi günler kolay gelsin. bana aşağıda yazdıklarım hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
Ben 1998 yılında 18 aylık askerlik askerliğimi yaptıktan sonra 26.10.2000 yılında ilk defa atanıp devlet memuru olarak göreve başladım. akabinde askerlik borçlanmamı ödedim. Temmuz 2016 yılında dört yıllık fakülte bitirerek intibakımı yaptırdım. şu anda benim kıdım yılım 16 yıl 9 ay, derece ve kademem 3/3'dür. bunlar hakkında özellikle doğruluğundan emin olmak istediğim kıdem yılım doğrumudur ve derece kademem ve terfi tarihim? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
6 ay 1 hafta önce #15670 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Kıdem Yılım, derece ve kademem
Kıdem yılınızın, memuriyette geçirdiğiniz süreler ile askerlikte geçirdiğiniz süreler toplamı kadar olması gerekir.
Derece kademenizin bulunduğu seviyenin doğru olup olmadığı ise, lise mezuniyet yılınız ve memuriyette almış olduğunuz ilave derece ve kademelerin bilinmesiyle hesaplanabilir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.377 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.