logo yeni

calisanlar2 copy

teknik öğretmen

Çok
3 yıl 3 hafta önce #15655 Yazan: mrtozkan
mrtozkan tarafından teknik öğretmen konusunda yanıtlandı
iyi günler, iletiniz için teşekkür ederim. ancak değinmek istediğim konu burada da tam açık olarak ifade edilmemekte yine Teknik Eğitim Fakültesi mezunlarına atıf yapılmaktadır. Burada ki TEF mezunlarından kasıt Teknik Öğretmen midir? yoksa sadece TEF mezunlarımı bu madde/bend hükümlerine göre ek gösterge alabilecektir. bu yönde görüş, yazılı metin vb. var mı acaba?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 2 hafta önce #15675 Yazan: mrtozkan

mrtozkan Yazan:: iyi günler, iletiniz için teşekkür ederim. ancak değinmek istediğim konu burada da tam açık olarak ifade edilmemekte yine Teknik Eğitim Fakültesi mezunlarına atıf yapılmaktadır. Burada ki TEF mezunlarından kasıt Teknik Öğretmen midir? yoksa sadece TEF mezunlarımı bu madde/bend hükümlerine göre ek gösterge alabilecektir. bu yönde görüş, yazılı metin vb. var mı acaba?

Çok
3 yıl 2 hafta önce #15677 Yazan: osman1

mrtozkan Yazan::

mrtozkan Yazan:: iyi günler, iletiniz için teşekkür ederim. ancak değinmek istediğim konu burada da tam açık olarak ifade edilmemekte yine Teknik Eğitim Fakültesi mezunlarına atıf yapılmaktadır. Burada ki TEF mezunlarından kasıt Teknik Öğretmen midir? yoksa sadece TEF mezunlarımı bu madde/bend hükümlerine göre ek gösterge alabilecektir. bu yönde görüş, yazılı metin vb. var mı acaba?

osman1 konu cevapladı: teknik öğretmen
3795 sayılı “Bazı Lise, Okul ve Fakülte Mezunlarına Unvan Verilmesi Hakkında Kanun”da;lise üstü dört yıl süreli yüksek teknik öğretim gören erkek teknik öğretmen okulu, erkek teknik yüksek öğretmen okulu, yüksek teknik öğretmen okulu ve teknik eğitim fakültesi ile kız teknik öğretmen okulu, kız teknik yüksek öğretmen okulu ve mesleki eğitim fakültesinin teknik eğitim veren bölümlerini bitirenlerin teknik öğretmen unvanı kazanacakları belirtilmiştir.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.132 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.