logo yeni

EMEKLİ İKRAMİYESİ

Daha
6 ay 4 hafta önce #15463 yazan mrsomerta
mrsomerta konu oluşturdu: EMEKLİ İKRAMİYESİ
MERHABA BEN 1989 DA MESLEGE EBE OLARAK BAŞLADIM 13 YIL EBE KADROSUNDA ÇALIŞIP DAHA SONRA GİHS GEÇTİM SU ANDA 27. YILIMI ÇALIŞIYORUM EMEKLİ İRAMİYEMİ EBE KADROSUNDA ÇALIŞTIĞIM DÖNEM ETKİLERMİ NE KADAR EMEKLİ İKRAMİYE VE MAAŞI ALABİLİRİM

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
6 ay 4 hafta önce #15464 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: EMEKLİ İKRAMİYESİ
Ebe kadrosunda bulunurken GİH Sınıfında atandığınız tarihte atandığınız kadro derecesi, hakkınızda uygulanacak ek gösterge bakımından önem taşıyabilir. Ancak, ebe kadrosunda iken GİH sınıfında ilk 4 dereceli bir kadroya atanmış olmanız durumunda, zaten hakkınızda yüksek olan (ebe unvanı ile bulunduğunuz unvanın ek göstergelerinden hangisi yüksekse) ek göstergenin şu anda hakkınızda uygulanıyor olması gerekiyor.
Şu an bulunduğunuz görev unvanı ve derecenize göre (ya da ebelik mesleğinden dolayı) hakkınızda uygulanmakta olan ek gösterge hangisi ise, o ek gösterge esas alınarak emeklilik haklarınız belirlenecektir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.488 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.