logo yeni

VEKALET ÜCRETİ

Daha
7 ay 5 gün önce #15340 yazan BEYCE
BEYCE konu oluşturdu: VEKALET ÜCRETİ
MÜDÜRÜM 01.09.2013 TARİHİNDEN İTİBAREN RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI GEÇİCİ GÖREV İLE İLDE BAŞKA BİR YERDE GÖREVLENDİRİLDİ. 30.01.2017 TARİHİNDE İSE NAKLEN ATAMA İLE ATAMASI YAPILARAK MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN İLİŞİĞİ KESİLDİ. VE BU TARİHTEN İTİBAREN BOŞ KADROYA VEKALET ÜCRETİ ALABİLİRMİYİM. 01.09.2013 İLE 29.01.2017 TARİHLERİ ARASINDA DOLU KADROYA VEKALET ÜCRETİ ALDIM.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
7 ay 5 gün önce #15341 yazan BEYCE
BEYCE konu cevapladı: VEKALET ÜCRETİ
HIZLI CEVAP BEKLİYORDUM ACABA

Daha
7 ay 5 gün önce #15342 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: VEKALET ÜCRETİ
Boş kadroya usulüne uygun şekilde vekalet edeceğiniz sürede, ek ödeme ile zam ve tazminat farkından yararlanırsınız. Vekaletin 3 aydan fazla (boş kadroya vekaletin) sürmesi durumunda ise 3 aydan sonraki süreler için vekalet aylığından yararlanırsınız.

Daha
7 ay 4 gün önce #15347 yazan BEYCE
BEYCE konu cevapladı: VEKALET ÜCRETİ
YALNIZ OSMAN BEY BEN 01.09.2013 TARİHİNDEN İTİBAREN DOLU KADROYA VEKALET EDİYORUM.30.01.2017 TARİHİNDEN İTİBAREN İSE BOŞ KADROYA VEKALET EDİYORUM. DOLU KADROYA VEKALET EDERKEN VEKALET ÜCRETİNİN BİR KISMINI ALABİLDİM.90 TL CİVARINDA. MÜDÜR BEY HİÇ GÖREVE DÖNMEDEN İLİŞİĞİNİ KESEREK 30,.01.2017 TARİHİNDEN AYRILDI. BU TARİHTEN İTİBAREN BOŞ KADROYA VEKALET ÜCRETİ ALMAM GEREKLİ DİYORUM.

Daha
7 ay 4 gün önce #15348 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: VEKALET ÜCRETİ
Dolu kadroya vekalet ile boş kadroya vekalet arasında bazı düzenleme farklılıkları vardır.
Dolu kadroya devam ederken, kadronun boşalması ve vekalete devam ediliyor olması, vekaletin türünde meydana gelen değişikliği ortadan kaldırmaz.
Kadronun boşaldığı tarihe kadar dolu kadroya vekalet usulüne göre, kadronun boşaldığı tarihten itibaren ise boş kadroya vekalet usulüne göre mali haklar ödenecektir.
Sadece vekalet aylığı yönüyle bakıldığında ise, kadronun boşalmasından itibaren 3 aylık vekalet süresince vekalet aylığı ödenmeyeceğini ve 3 aydan sonra devam edecek vekalet için aylık ödenebileceğini düşünüyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: BEYCE

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.601 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.