logo yeni

Bilişim Uzmanı Kadrosu

Daha
4 ay 3 hafta önce #15233 yazan muhendis0206
muhendis0206 konu oluşturdu: Bilişim Uzmanı Kadrosu
Kalkınma Bakanlığı koordinasyonunda hazırlanan 2015-2018 Bilgi Toplumu Stratejisi ve Eylem Planı'nda yer alan bilişim uzmanlığı kurulacağı yönündeki haberler medyada yer almıştı.
Hatta geçtiğimiz aylarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanılığınca bazı kurumlardan bilgi alınmıştı diye biliyorum.Ancak kaç aydır bununla ile ilgili ne bir haber ne bir bilgi var.Son durum nedir ne aşamadadır, rafa mı kalktı veya süreç devam mı ediyor.Bu konuda bilgisi olan var mı acaba.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 3 hafta önce #15234 yazan keremcem
keremcem konu cevapladı: Bilişim Uzmanı Kadrosu
Rafa kalkmadı çalışmalar devam ediyor, ancak bu konuda 2018 den önce somut bir gelişme beklememek lazım.

Daha
4 ay 2 hafta önce #15256 yazan ERYILMAZ
ERYILMAZ konu cevapladı: Bilişim Uzmanı Kadrosu

keremcem yazan: Rafa kalkmadı çalışmalar devam ediyor, ancak bu konuda 2018 den önce somut bir gelişme beklememek lazım.

Kerem arkadaşım yapılan çalışmalar nelerdir. Bu konuda bizi bilgilendirebilirmisin. Cimer ' e 2 defa yazı yazdım cevap bile gelmedi.

Daha
4 ay 2 hafta önce #15257 yazan keremcem

ERYILMAZ yazan:

keremcem yazan: Rafa kalkmadı çalışmalar devam ediyor, ancak bu konuda 2018 den önce somut bir gelişme beklememek lazım.

Kerem arkadaşım yapılan çalışmalar nelerdir. Bu konuda bizi bilgilendirebilirmisin. Cimer ' e 2 defa yazı yazdım cevap bile gelmedi.

Çalışmaların içeriğini bilmiyorum. Ancak komisyon kurulduğunu ve 2018' e kadar sonuçlandırılmasının amaçlandığını biliyorum.

Daha
4 hafta 2 gün önce #15681 yazan Sandford
Sandford konu cevapladı: Bilişim Uzmanı Kadrosu
Merhaba arkadaşlar..
Bu konu tam olarak kapandı.
malum ülkemizde şu an durumlar pek iç açıcı değil.
olayın başındaki bürokratlar farklı yerlerde görevlendirildiği için rafa kalktı.
hatta bir kurumumuz bu olaydan sonra kendi bilgi işlem personeli için kadrolar oluşturdu bile...
sıra bize gelmez... en azından birşeyler düzelene kadar.

Daha
4 hafta 2 gün önce #15682 yazan keremcem
Devlet kendi oluşturduğu plana uyarsa bu konu kapanmaz, sonuçlanması gerekir ben umudumu sürdürüyorum.

Daha
4 hafta 2 gün önce #15683 yazan scooby doo
scooby doo konu cevapladı: Bilişim Uzmanı Kadrosu
1 sene önce bilgi edinmeden devlet personel başkanlığına sormuştum. süreç henüz sonuçlanmadığı için bilgi veremiyoruz demişti. yani konu dpb takibinde.

Daha
4 hafta 2 gün önce #15684 yazan scooby doo
scooby doo konu cevapladı: Bilişim Uzmanı Kadrosu
mayıs 2016 da gelen cevap buydu:
.....Kanunun 12’nci maddesinin ikinci fıkrasında “Kurum ve kuruluşlar; ayrı veya özel bir çalışma, araştırma, inceleme ya da analiz neticesinde oluşturulabilecek türden bir bilgi veya belge için yapılacak başvurular ile tekemmül etmemiş bir işleme ilişkin bilgi veya belge için yapılacak başvurulara olumsuz cevap verebilirler.” hükmüne yer verilmiş olup, başvurunuzda yer alan talebiniz, tekemmül etmemiş bir işlem kapsamında olduğundan Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamına girmemekte olup, 60 gün içinde yargı yoluna veya yargı yoluna başvurmadan önce 15 gün içinde Bilgi Edinme Değerlendirme Kuruluna itirazda bulunma hakkınız bulunmaktadır.

Daha
4 hafta 2 gün önce #15686 yazan ERYILMAZ
ERYILMAZ konu cevapladı: Bilişim Uzmanı Kadrosu
Bu konuda daha bugün Türkiye Bilişim Derneğini aradım. Bugün bir toplantılarının olduğunu Pazartesi ararsam ilgili kişi ile konuştura bileceklerini söylediler.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.