logo yeni

calisanlar2 copy

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık TH İçin Emsal Karar vs

Çok
3 yıl 11 ay önce #15172 Yazan: meralesin
Merhabalar.. Arkadaşlar hem kurumdaki pozisyonum hem kuruma alınma sebebim vs herşey bu bölüme göre yapılmış ve memur alınmış ama ben gih sınıfında memur kadrosundayım.. bölümümüz teknik bölüm olduğu için th sınıfına geçmek veya tekniker özlük haklaından faydalanmak istiyorum.. Bu konuda daha öncede bahsedilmiş ve başarılı olanlar olmuş, bu arkadaşlar acaba nasıl bir yol izlediler ne tür evraklar sundurlar ve hangi aşamada kendilerinin kabul ettirdiler?? bu konuda yardımcı olabilrseniz çok ama çok sevinirim bunu hazırcılığa konmak olarak değerlendirmeyin çünkü ek olarak belirticeğim birçok evrağı topladım dilekçemi anayasanın maddelerine dayandırarak yazdım ama geri dönme ihtimali yüksek olduğunu öğrendiğim için elimi güçlendirmek istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 11 ay önce #15173 Yazan: mtuncer_06
yök denklik (yök bu bölümü teknik bölüm olarak saymışmı)kararına ulaş ondan sonra sendika aracılığıyla kurumunu dava edebilirsin örnek karar falan araştır bence.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 11 ay önce #15176 Yazan: meralesin

mtuncer_06 Yazan:: yök denklik (yök bu bölümü teknik bölüm olarak saymışmı)kararına ulaş ondan sonra sendika aracılığıyla kurumunu dava edebilirsin örnek karar falan araştır bence.


Baya araştırdım bu konuda bilgi vermiş veya başarılı olmuş arkadaşlarla iletişime geçmeye çalıştım ama bi dönüş olmadı yök'ün böyle bi kararı var resmi belgeye ulaşamadım ama yök'ün sitesinde MYO programları ve unvanları diye bi liste var orda da bizim bölümümüzün unvanı tekniker olarak geçiyor zaten. Birde ösym'den daha önce th olarak alan yerleri tercih klavuzlarından bulup işaretledim vs vs bunun gibi bikaç şey.. Ama dediğiniz gibi bana bi örnek veya başarılı olmuş bi arkadaş nasıl yol izlemiş nasıl süreçlerden geçmiş net olarak onların yardımına ihtiyacım var

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 11 ay önce #15178 Yazan: mtuncer_06
abicim sendikan ile görüş.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 11 ay önce #15179 Yazan: mtuncer_06
(fotoğrafçılık ve kameramanlık teknik bölüm mü yök).bunu google yaz resmi yazı karşına çıkıyor.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 11 ay önce #15180 Yazan: meralesin
yarın sendika ile de görüşeyim umarım yardımcı olurlar :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.151 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.