logo yeni

calisanlar2 copy

TEKNİSYEN KAÇINCI DERCEYE KADAR DÜŞER

Çok
4 yıl 8 ay önce - 4 yıl 8 ay önce #14104 Yazan: mtuncer_06
mtuncer_06 tarafından TEKNİSYEN KAÇINCI DERCEYE KADAR DÜŞER konusunda yanıtlandı
işe girdiğinde lisans mezunu idi sonra ünvan değişikliği yapıldı oradan teknisyen oldu ama derece almadı.
Son Düzenleme: 4 yıl 8 ay önce Düzenleyen:mtuncer_06

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 8 ay önce - 4 yıl 8 ay önce #14105 Yazan: mtuncer_06
mtuncer_06 tarafından TEKNİSYEN KAÇINCI DERCEYE KADAR DÜŞER konusunda yanıtlandı
şimdiden cvp veren arakadaşlara teşekkürler.

Çok
4 yıl 8 ay önce - 4 yıl 8 ay önce #14110 Yazan: Ahmet3232
Ahmet3232 tarafından TEKNİSYEN KAÇINCI DERCEYE KADAR DÜŞER konusunda yanıtlandı
Peki lisans diplomaniz teknik önlisans diplomasindan kazandigin teknikerlik haklarina bi zarar vermiyo dimi yani tarım diplomasindan dolay zamlı maaşini aliyosun lisans mezunu olman önlisanstan kazandigin haklara bi zarari olmuyo degilmi
Son Düzenleme: 4 yıl 8 ay önce Düzenleyen:Ahmet3232

Çok
4 yıl 8 ay önce #14113 Yazan: muna
muna tarafından TEKNİSYEN KAÇINCI DERCEYE KADAR DÜŞER konusunda yanıtlandı
26/7/2011 de işe başlayıp bugün 6/3 olmak nasıl oldu. 9/1 başlansa 5 yılda 1 derece 2 kademe alınır. 1 derece her memura verilen derece olsa toplam 2 derece 2 kademe eder. O da 7/3 olur gibi geliyor bana.

Çok
4 yıl 8 ay önce #14114 Yazan: nazli
nazli tarafından TEKNİSYEN KAÇINCI DERCEYE KADAR DÜŞER konusunda yanıtlandı
Teknik Hizmetler Sınıfında görev yapan teknisyen teknikerliği bitirdiğinde 9/2'den memuriyete başlangıç seviyesi belirlenir. Teknik olmayan lisans mezunu ise 9/1'den memuriyete girer. Buna göre, lisans mezunu olan teknisyen teknikerliği bitirdiğinde memuriyete giriş seviyesie sadece 1 kademe ilave edilir. (9/1 ile 9/2 farkı)

Çok
4 yıl 8 ay önce - 4 yıl 8 ay önce #14115 Yazan: mtuncer_06
yani arkadaşlar konuyu neden başka yerlere çekildiğini anlamadım benim bi sorum var bilen varsa cevaplasın yani yorum olayı yani biraz başka yerlere çekiliyor gibi geldi bana benim durumum bu lütfen teşekkür ederim.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.151 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.