logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı Maaşları 2014

Çok
5 yıl 9 ay önce #3488 Yazan: birgul
birgul tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Kadronun sınıf değişikliğine ilişkin Meclis Kararının kesinleşmesi için başka bir işlem gerekmiyorsa hemen yararlanmanız gerekir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: medu34

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce - 5 yıl 9 ay önce #3574 Yazan: medu34
medu34 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Lütfen Yardım.
6495 sayılı Kanun ile bir ilçe belediyesinde Sözleşmeli Programcı iken Devlet memuru oldum. 2007-2009 Yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde 2 Yıl (5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesine göre) Sözleşmeli Programcı olarak çalışıp istifa ederek askere gittim. Döndükten sonra eski kurumuma başvurmadan özel sektörde çalıştım ve 2010 yılında bir ilçe belediyesinde tekrar (5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesine göre) sözleşmeli programcı olarak göreve yeniden başladım. Sorum şudur.

Devlet memuru olunca şuanki ilçe belediyesi intibakımı kendi kurumunda çalıştığım süre olan 3 Yıl olarak yaptı ve İBB'de çalıştığım 2 Yıllık süreyi intibaka dahil etmedi. Birleştirme işlemi için İBB'de çalıştığım 2 Yıllık Sözleşmeli Programcılık süremin hepsi mi yoksa 3/4'ümü birleştirilecek?

Teşekkür ederim şimdiden.
Son Düzenleme: 5 yıl 9 ay önce Düzenleyen:medu34 Neden: düzeltme

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #3599 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

medu34 Yazan:: Lütfen Yardım.
6495 sayılı Kanun ile bir ilçe belediyesinde Sözleşmeli Programcı iken Devlet memuru oldum. 2007-2009 Yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde 2 Yıl (5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesine göre) Sözleşmeli Programcı olarak çalışıp istifa ederek askere gittim. Döndükten sonra eski kurumuma başvurmadan özel sektörde çalıştım ve 2010 yılında bir ilçe belediyesinde tekrar (5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesine göre) sözleşmeli programcı olarak göreve yeniden başladım. Sorum şudur.

Devlet memuru olunca şuanki ilçe belediyesi intibakımı kendi kurumunda çalıştığım süre olan 3 Yıl olarak yaptı ve İBB'de çalıştığım 2 Yıllık süreyi intibaka dahil etmedi. Birleştirme işlemi için İBB'de çalıştığım 2 Yıllık Sözleşmeli Programcılık süremin hepsi mi yoksa 3/4'ümü birleştirilecek?

Teşekkür ederim şimdiden.


Sayın MEDU34,

Sorunuz, aynı sorunuzun yer aldığı "Kadroya geçişte sözleşmeli hizmetlerin değerlendirilmesi" başlığı altında cevaplandırılmıştır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #3808 Yazan: mustafabp3
mustafabp3 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
8/3 Çözümleyici kadrosunda çalışmaktayım. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Eşim çalışıyor. Çocuğumuz yok.
3.5 sene özel şirkette. 1.5 sene de devlette sözleşmeli çözümleyici olarak çalıştım. Sözleşmelilerin kadroya geçirilmesinde çözümleyici kadrosuna geçtim. 2014'te maaşım ne kadar olacak öğrenebilir miyim?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #3814 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Sayın MUSTAFA,

01.10.2008 tarihinden önce işe girdiğiniz varsayılarak yaptığım hesaplamada, 2014 yılı Ocak ayı maaşınızın 2.372 TL olduğu sonucuna ulaştım.

Bu hesaplamada, zam ve tazminatınız öğrenim durumunuza göre değil, zam ve tazminat kararnamesinin toplu sözleşmede çözümleyiciler için ödeneceği belirtilen maddelerine göre alınmıştır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mustafabp3

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce - 5 yıl 9 ay önce #3834 Yazan: siyahkartal
siyahkartal tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
15.01.2014 tarihinde alınacak maaşa ilave olarak 15 günlük 125,00 TL nin farkı ve Proğramcı ve Çözümleyicilerin TH sınıfına alınmasıyla yeni oluşacak maaşın 15 günlük TH farkı ödenir mi.Yani yukarıdaki musfata beyin maaşına 2372 normal maaşı + 15 günlük 125 TL nin farkı + TH sınıfına geçtiği için 15 günlük TH farkı olarak mı ödenecek.

ALLAH VAR KEDER YOK.
Son Düzenleme: 5 yıl 9 ay önce Düzenleyen:siyahkartal

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.183 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.