logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı Maaşları 2014

Çok
3 yıl 1 hafta önce #14507 Yazan: felisdomasticus
felisdomasticus tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
o zaman kanunen bir sıkıntı yok gibi görünüyor.büyük ihtimalle dediğiniz gibi olacak ilk seferde yapsalar şaşırırım zaten.teşekkürler :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 10 ay önce #14814 Yazan: sukomuko
sukomuko tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
sayın editörüm yardımcı olursanız sevinirim.2008 yılı fen edebiyat matematik bölümü mezunuyum.2014 yılında bilgisayar işletmeni olarak atandığım kurumumda 2016 yılında görevde yükselme sınavı ile programcı kadrosuna atandım özel hizmet tazminatım %122 üzerinden hesaplanması gerekmiyor mu?gerekiyorsa eğer bunu mutemetime hangi resmi dayanağı göstererek ikna edebilirim.

Çok
2 yıl 10 ay önce #14816 Yazan: nilüfer
nilüfer tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Matematikçi için belirlenen tazminatan yararlanılabileceğini düşünüyorum.
http://memurunyeri.com/memur/ucret/9761-teknisyen-muhendislik-bitirirse-maasi-ne-kadar-olur.html

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Çok
2 yıl 10 ay önce #14819 Yazan: sukomuko
bende alacağımı düşünüyorum ama mutemet anlamıyor o yüzden sayın editör bana bi cevap verirse sevinirim ne yapmam gerektiğini de söylerse iyi olur.

Çok
2 yıl 10 ay önce #14820 Yazan: nilüfer
nilüfer tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Link verdiğim haberdeki mevzuattan söz etmek suretiyle, kurumunua yazılı başvuruda bulunmak suretiyle hakkınızda matematikçi unvanı için belirlenen am ve tazminatların ödenmesini isteyebilirsiniz. Ödeme konusunda kurumunuzun tereddütünün olması halinde konu hakkında maliye bakanlığından görüş istenmesini de belirtebilirsiniz.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Çok
2 yıl 10 ay önce #14821 Yazan: sukomuko
siz burda ki herhangi bir üyemisiniz yoksa editör müsünüz anlayamadım da.önerilerinizi dinleyeceğim ve dilekçemin arkasına o linkte ki görüşü de ekleyeceğim bi sonuç alamazsam maliye bakanlığına başvuruda bulunacağım.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.200 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.