logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı Maaşları 2014

Çok
6 yıl 3 hafta önce - 6 yıl 3 hafta önce #2694 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

khipu Yazan:: Merhaba Sayın Editör,
5 yıllık çalışanım derecem 8/1, istatistik mezunuyum, unvanım programcı. TH sınıfına geçmekle birlikte maaşım istatistikçi maaşıyla aynı mı ve ne kadar olur? eğer böyle bir durum yoksa yeni programcı maaşım ne olur? İlginiz için teşekkür ederim.

Sayın KHIPU,

Bu sayfada yer alan daha önceki açıklamalarımda da ifade ettiğim üzere; Maliye Bakanlığı tarafından konuya ilişkin yapılacak değerlendirme neticesinde,tüm programcılara (eğitimlerine bakılmaksızın) aynı hükümlerin (toplu sözleşme hükümlerinin) uygulanması halinde 2014 yılında alınacak ücretler farklı, eğitim durumuna göre ödenme yönünde uygulama yapılması durumunda programcıların ücretleri farklı olabilecektir.

Eğitim durumu farkı olmaksızın tüm programcıların TH sınıfında toplu sözleşmede belirtilen bölümlerden yararlanmaları halinde alabilecekleri ücretler dereceler itibariyle memurunyeri.com'da haber konusu edilmişti. Bilgi edinme bakımından yeterli gelmemesi durumunda, belirteceğiniz hususlarda ilave açıklamalar yapmaya çalışırım.

İlgili haber.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 6 yıl 3 hafta önce Düzenleyen:papatya
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: medu34, khipu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 5 gün önce #3305 Yazan: medu34
medu34 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Sayın Editörüm merhabalar. Size 2 sorum var:

1- Belediye memuruyum. bahse konu 190 sayılı cetvelde yapılacak değişiklikleri beklemeli miyiz yoksa meclis kararı ile THS olabilirmiyiz.

2- Ayrıca diyelimki meclis kararı ile THS olduk. zamlı maaşlar hemn ödenir mi yoksa biz demi Ocak 2014'ü bekleriz?

Teşekkür ederim.

Çok
6 yıl 5 gün önce #3314 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Sayın MEDU34,
Belediyelerdeki kadroların sınıflarının usulüne göre değiştirilmesi durumunda kadronuzun THS olabileceği, örte yandan eğitim durumu ayrımı yapılmadan zam ve tazminatların ödenebilmesi hususu 2014 yılı için düzenlenmiş olduğundan, 2013 yılında yararlanabileceğiniz zam ve tazminatlar konusunda eğitim durumunuza göre farklı değerlendirmeler yapılmasının söz konusu olabileceğini düşünmekteyim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: medu34

Çok
6 yıl 14 saat önce #3437 Yazan: medu34
Lütfen bilgi yardımı sayın editörüm!

Kurumum 190 sayılı cetvelde değişiklik yapılmasını beklemeden Belediyelerdeki prıogramcı ve çözümleyiciler için sadece Meclis Kararı ile THS geçişi yapılabilir dedi ancak nekadar doğru bilmiyorum. Buna göre;

1- Belediyelerde çalışan programcı ve çözümleyici memurların THS'ye geçiş işlemi nasıl olur. 190 sayılı cetvelde değişikliği beklemeliler mi yoksa sadece Belediye Meclisi Kararı ile mümkün müdür?

2- Eğer Meclis kararı ile THS olursam 1 derece ilerlemesinden de faydalanabilir miyim?

teşekkür ederim şimdiden

Çok
6 yıl 14 saat önce #3439 Yazan: metinc
metinc tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
belediyerlerdeki kadro değişiklikleri meclis kararıyla yapılıyor zaten 190 la ilginiz yok. meclis kararı yeterli olacaktır sizin için
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: medu34

Çok
6 yıl 13 saat önce #3443 Yazan: medu34
Öncelikle çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için Sayın metinc.
Peki Meclis Kararı alınır alınmaz 1 derece değişikliğinden hemen yararlanabilir miyiz?

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.260 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.