logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı Maaşları 2014

Çok
4 yıl 1 ay önce #11546 Yazan: programcı77
programcı77 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Kolay gelsin. Sağlık Bakanlığında Programcı olarak görev yapıyorum teknik hizmetler sınıfında..Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirmenin bana sağlayacağı katkılar neler olur ? Mühendislik maaşı almam söz konusu olur mu ?
Teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 1 ay önce #11550 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

programcı77 Yazan:: Kolay gelsin. Sağlık Bakanlığında Programcı olarak görev yapıyorum teknik hizmetler sınıfında..Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirmenin bana sağlayacağı katkılar neler olur ? Mühendislik maaşı almam söz konusu olur mu ?
Teşekkürler.

Sayın PROGRAMCI77,

Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamında Programcı olarak görev yaparken, üst öğrenimi bitirerek Jeoloji Mühendisi olmanız durumunda, programcı kadrosunda Mühendisin zam ve tazminatlarından yararlanabilirsiniz. Ancak programcı kadrosunda olduğunuz sürece mühendisin ek gösterge ve ek ödemesinden yararlanamazsınız.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
4 yıl 1 ay önce #11561 Yazan: programcı77
programcı77 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Şuan 7/2 sinde programcı olarak 2514 tl alıyorum. Mühendisliği bitirdiğimde ; mühendislik zam ve tazminatlarıyla ortalama ne kadar olur bu tutar ?

Çok
4 yıl 1 ay önce #11567 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

programcı77 Yazan:: Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Şuan 7/2 sinde programcı olarak 2514 tl alıyorum. Mühendisliği bitirdiğimde ; mühendislik zam ve tazminatlarıyla ortalama ne kadar olur bu tutar ?

Sayın PROGRAMCI77,
30 Eylül 2008 tarihinden sonra memuriyete girmiş olmanız durumunda, THS kapsamında Programcı olarak çalışmakta iken üst öğrenim olarak mühendislik fakültesini bitirdiğinizde, kadronuz 5, 6 veya 7 nci derecelerde olursa aylık net maaşınız (2015 ikinci altı ayındaki rakamlara göre) 410 TL, 30 Eylül 2008 ve öncesinde memuriyete başlamış olmanız halinde ise aylık net maaşınız 466 TL artmış olacaktır.
Çalıştığınız bölgeden kaynaklı ek özel hizmet tazminatı ödemeleri de artacağından, yukarıdaki rakamlar görev bölgenize göre daha fazla olabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
4 yıl 3 hafta önce #11798 Yazan: matematikçi kardelen
matematikçi kardelen tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
İyi çalışmalar yurtdışı üniversitesinden mezun olduğum için denklik belgemde uygulamalı matematik (matematik bilgisayar diye düşünüyorum çünkü bütün kod ve programları okurken gördük) ibaresi yazıyor. programcı kadrosuna atanırken şartlarda benim bitirdiğim bölüm geçiyordu.programcı kadrosunun ths alındıktan sonra benim bitirdiğim bölüm mesleki teknik giriyormu yoksa gih kadrosundamıyım.bordromda ths sınıfı geçiyo fakat maaşım şu anda en son 2250 tl 7/2 derece evli 1 çocuk 8 yıllık memurum..eş çalışıyor .. geriye dönük maaşımda eksiklik varsa ne kadar civarı alırım acaba..

Çok
4 yıl 3 hafta önce #11799 Yazan: osman1
osman1 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

matematikçi kardelen Yazan:: İyi çalışmalar yurtdışı üniversitesinden mezun olduğum için denklik belgemde uygulamalı matematik (matematik bilgisayar diye düşünüyorum çünkü bütün kod ve programları okurken gördük) ibaresi yazıyor. programcı kadrosuna atanırken şartlarda benim bitirdiğim bölüm geçiyordu.programcı kadrosunun ths alındıktan sonra benim bitirdiğim bölüm mesleki teknik giriyormu yoksa gih kadrosundamıyım.bordromda ths sınıfı geçiyo fakat maaşım şu anda en son 2250 tl 7/2 derece evli 1 çocuk 8 yıllık memurum..eş çalışıyor .. geriye dönük maaşımda eksiklik varsa ne kadar civarı alırım acaba..

Derecenizi zamanında alamamışsanız ve geriye dönük bir hesaplama yapılacaksa, her derecede ve yılda farklı rakam çıkacaktır. Ayrıca, bitirdiğiniz okulun hangi kapsamda olacağı konusunda tereddüt olursa kurumunuzun bu durumu YÖK'e sorması gerekebilir. Öncelikle kurumunuza bir dilekçeyle müracaat edip sonucu alın. Kurum ne diyecek bir bakmak lazım. oradan gelecek bilgilere göre; derce neden verilmemiş, tazminat ödemesi neden farklı yapılmamış öğrenilir. Alacağınız bilgilere göre de izleyeceğiniz yol belirlenir. Henüz böyle bir başvurunuz yokken, tahminler üzerine yorum yapmak sizi yanlış yönlendirebilir.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.204 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.