logo yeni

calisanlar2 copy

Programcı Maaşları 2014

Çok
5 yıl 10 ay önce #1910 Yazan: protar
protar tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
teşekkkür ederim bilgileriniz için...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 10 ay önce #1913 Yazan: felisdomasticus
felisdomasticus tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

papatya Yazan::

felisdomasticus Yazan:: sayın editörüm;
benim durumdaki arkadaşlar için (öht dahil) varsayımsal ne kadar alacağımızı hesaplayabilir misiniz?

TEF mezunu 8/1 kademesinde bekar 1 yıllık hizmet var programcı kadrosunda üniversitedeyim.Maaşın içinde de döner sermaye var.

Sayın felisdomasticus,

8/1 ve işe yeni başlamış programcının 2014 yılı itibariyle, aile yardımı dahil edilmeden ve çalışılacak bölgeden kaynaklı ek ödemeler göz önünde bulundurulmadan, alacağı en düşük aylık miktarı 2375 TL olacaktır. Bu miktara sabit döner sermaye ödemeleri de dahildir.

Teşekkür ederim sanırım ocak zammıda dahil

Çok
5 yıl 10 ay önce #1919 Yazan: papatya
papatya tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

felisdomasticus Yazan::

papatya Yazan::

felisdomasticus Yazan:: sayın editörüm;
benim durumdaki arkadaşlar için (öht dahil) varsayımsal ne kadar alacağımızı hesaplayabilir misiniz?

TEF mezunu 8/1 kademesinde bekar 1 yıllık hizmet var programcı kadrosunda üniversitedeyim.Maaşın içinde de döner sermaye var.

Sayın felisdomasticus,

8/1 ve işe yeni başlamış programcının 2014 yılı itibariyle, aile yardımı dahil edilmeden ve çalışılacak bölgeden kaynaklı ek ödemeler göz önünde bulundurulmadan, alacağı en düşük aylık miktarı 2375 TL olacaktır. Bu miktara sabit döner sermaye ödemeleri de dahildir.

Teşekkür ederim sanırım ocak zammıda dahil

2013 yılı sonunda oluşabilecek enflasyon farkından kaynaklı verilebilecek zam ile, asgari geçim indirimi artışı nedeniyle yansıyacak artışlar yansıtılmadan 2014 ocak itibariyle alınabilecek tutardır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
5 yıl 10 ay önce #2031 Yazan: medu34
medu34 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Sayın editörüm aslında sizi uzun zamandır takip ediyor yazılarınızı değerlendiriyorum ancak üye olmak bugüneymiş. Sorum şu size:
Bir Belediyede Kamu Yönetimi bölümü mezunu ve Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalında Master yapmış Sözleşmeli programcıyım. Henüz bugün itibariyle kadro atamamız yapılmadı. Ancak Çalıştığım belediyemin kadro dolu boş cetvelini gördüm ve burada programcı kadrolarını TH olarak göstermişler ve Eim maaşımızı TH olarak gösterilerek alacağız inşaAllah. Acaba Ekim 15 maaşlarımız TH olarak mı yoksa GİH olarak mı ödenir? Ben 8/2 olarak maaş alıcam. Sizce TH ve GİH arasında nekadar maaş farkı olur? Teşekkür ederim şimdiden.

Çok
5 yıl 10 ay önce #2034 Yazan: siyahkartal
siyahkartal tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı
Çözümleyici ünvanlı , eş çalışmıyor iki çocuk ( biri 6 yaş grubunda ) 9/3.. 2.193,00 ( genel idari hizmetlerde)

ALLAH VAR KEDER YOK.

Çok
5 yıl 10 ay önce #2036 Yazan: medu34
medu34 tarafından Programcı Maaşları 2014 konusunda yanıtlandı

medu34 Yazan:: Sayın editörüm aslında sizi uzun zamandır takip ediyor yazılarınızı değerlendiriyorum ancak üye olmak bugüneymiş. Sorum şu size:
Bir Belediyede Kamu Yönetimi bölümü mezunu ve Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalında Master yapmış Sözleşmeli programcıyım. Henüz bugün itibariyle kadro atamamız yapılmadı. Ancak Çalıştığım belediyemin kadro dolu boş cetvelini gördüm ve burada programcı kadrolarını TH olarak göstermişler ve Eim maaşımızı TH olarak gösterilerek alacağız inşaAllah. Acaba Ekim 15 maaşlarımız TH olarak mı yoksa GİH olarak mı ödenir? Ben 8/2 olarak maaş alıcam. Sizce TH ve GİH arasında nekadar maaş farkı olur? Teşekkür ederim şimdiden.

Bu arada söylemeyi unuttum ben bekarım (8/2) sayın editörüm

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.174 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.