logo yeni

calisanlar2 copy

"2016 TORBA YASA ÜST KURUL UZMANLARIN MAAŞ DÜZENLEMESİ"

Çok
8 ay 3 hafta önce #17288 Yazan: kariyersizuzman
Hocam haklisiniz sizi anlıyorum. Iyi niyetinizden de hiç şüphem yok. Her şey için teşekkürler yine de. Bu arada artık kanun tasarısı yok. Unuttum. Sadece milletvekilleri tarafından kanun teklifi veriliyor. Kanun teklifinin içeriği ve hangi partili milletvekilinin teklif ettiği yakında ortaya çıkar. Eger ak partili milletvekili verdiyse sonuç güzel.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: aobm

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
8 ay 3 hafta önce #17297 Yazan: aobm
Şubat ayı içinde belli olacakmış arkadaşlar. Çok hızlı bana geldi ama hadi bakalım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kandemirali

Çok
8 ay 2 hafta önce - 8 ay 2 hafta önce #17320 Yazan: kandemirali
şubat ayı geldi , hayırlısı bakalım merakla bekliyoruz nolur bu defa sadece söylenti olarak kalmasın.
Son Düzenleme: 8 ay 2 hafta önce Düzenleyen:kandemirali

Çok
8 ay 1 hafta önce - 8 ay 1 hafta önce #17332 Yazan: aobm
Elimdeki bilgi kırıntılarını paylaşayım arkadaşlar. Taslak Hazine ve Maliye Bakanlığına gitmiş. Birileri diyor ki kabul görmüş birileri diyor ki hayır kabul görmemiş.Bakanlıktan meclise gönderilecek. Bu da sonuçta bir süreç.Şubat ayında daha Bakanlığa gitmiş.Peki diyeceksiniz ki taslak neden hazırlandı? Bir görüşe göre Sayın Bakan bir üst kurula ziyarete gelmiş orada durumu ona anlatmışlar. Sayın Bakan'da tamam siz taslağı hazırlayın gönderin demiş. Şimdi arkadaşlar bu olayın olmamasının en büyük nedeni takdir edersiniz ki Maliye Bürokrasisi. Maliye Bürokratları işi gücü bıraktılar üst kurul maaşlarıyla uğraştılar. Şimdi artık Hazine ve Maliye Bakanlığı birleştiği için ve Sayın Bakan'da ilgilenirim deyince bu maliye bürokrasisi halledilecektir.Bekleyip göreceğiz arkadaşlar.
Son Düzenleme: 8 ay 1 hafta önce Düzenleyen:aobm
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kandemirali

Çok
8 ay 1 hafta önce #17333 Yazan: kandemirali
hocam sonuç olumsuz diye duyduk biz ama şimdi sizin dediğinize göre hala bir umut varmış gibi anlıyorum ben öyle mi? Yani ne düşünmemiz gerek valla şaşırdık :(

Çok
8 ay 1 hafta önce #17334 Yazan: aobm
Evet bugün üst kuruldan bir daire başkanı sörylemiş.Sonuç olumsuz.Sayın Bakan demiş ki : “sırası mı şimdi?” Evet arkadaşlar sonuç olumsuz.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.179 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.