logo yeni

calisanlar2 copy

"2016 TORBA YASA ÜST KURUL UZMANLARIN MAAŞ DÜZENLEMESİ"

Çok
10 ay 4 hafta önce #17205 Yazan: fanimakam
Arkadaşlar, yargılama süreci AYM düzeyine gelerek bireysel başvuruda bulunmuş olup ta, davası reddedilmiş ve davayı AİHM'ye taşımış olan var mıdır? Mücadeleyi bırakmamalı..

Dünya fâni, ölüm âni...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 ay 1 hafta önce #17235 Yazan: aobm
Çok fazla bahsetmek istemiyorum lakin belli bir süre sonunda bir takım güzel haberler (AİHM değil bunun hakkında bir bilgim yok) alınabilir.Bekleyip göreceğiz.

Çok
9 ay 3 hafta önce #17279 Yazan: aobm
Taslak hazır , hadi bakalım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kariyersizuzman

Çok
9 ay 3 hafta önce #17280 Yazan: enuzman
Hocam taslak sadece SPK ve BDDK'yı mı kapsıyor yoksa tüm üst kurullara yönelik bi çalışma mı? Bilginiz var mı?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kariyersizuzman

Çok
9 ay 3 hafta önce #17283 Yazan: kariyersizuzman

aobm Yazan:: Taslak hazır , hadi bakalım.

Hocam taslak dediginiz nedir? Kanun tasarısı mı? Belirli üst kurullara özel mi? Meraktan ölmeden yardımcı olabilir mısınız? :)

Çok
9 ay 3 hafta önce #17286 Yazan: aobm
Yanlış anlamayın, takdir edersiniz ki bu süreçler sıkıntılı ve bayağı bir dönem olduğu ve kimseyi umutlandırmamak ama eldeki bilgileri de arkadaşlarla paylaşmak babında yazmak zorunda olduğumuz hissettiğimden dolayı yazdım. Samimi diyorum kimseyi meraklandırmak ve umutlandırmak niyetim yok. Ama dediğim gibi bilgi kırıntılarını da naçizane paylaşmak istedim.Tartışma ortamı oluşturmamak için açıkçası yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Taslak şu an mecliste. Tüm üst kurulları mı kapsıyor bu konu hakkında bilgim yok.İçeriği hakkında bilgim yok ama yukarıda da dediğim taslak şu an mecliste.Mecliste biliyorsunuz bunun bir kanun tasarısı olması için bir süreç gerekiyor. Ayrıca her kanun tasarısı biliyorsunuz kanunlaşamıyor. Hayırlısı olsun.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.191 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.