logo yeni

"2016 TORBA YASA ÜST KURUL UZMANLARIN MAAŞ DÜZENLEMESİ"

Çok
4 ay 1 hafta önce #16875 Yazan: aobm
Devlette yanlış bir şeyi düzeltmek sıfırdan bir şeyi yapmaktan zor ne yazık ki.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 ay 1 hafta önce #16887 Yazan: enuzman
Strateji ve Bütçe Başkanlığının konuya müdahale etme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Çok
4 ay 1 hafta önce #16889 Yazan: kariyersizuzman

enuzman Yazan:: Strateji ve Bütçe Başkanlığının konuya müdahale etme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Bilin bakalım Strateji ve Bütçe Başkanı kim? Tabi ki bir önceki Maliye Bakanımız. Bizim maaşlarımızın AYM kararı sonrası meslektaşlarımızla eşitlendikten sonra çıkan bir torba yasanın son maddesiyle maaşlarımızın geri düşmesine sebep olan bürokrasinin başı olan Maliye Bakanı.

Eğer dediğiniz gibi SBB bu konuya müdahil olursa vay halimize!

Çok
4 ay 1 hafta önce #16891 Yazan: enuzman

kariyersizuzman Yazan::

enuzman Yazan:: Strateji ve Bütçe Başkanlığının konuya müdahale etme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Bilin bakalım Strateji ve Bütçe Başkanı kim? Tabi ki bir önceki Maliye Bakanımız. Bizim maaşlarımızın AYM kararı sonrası meslektaşlarımızla eşitlendikten sonra çıkan bir torba yasanın son maddesiyle maaşlarımızın geri düşmesine sebep olan bürokrasinin başı olan Maliye Bakanı.

Eğer dediğiniz gibi SBB bu konuya müdahil olursa vay halimize!

Evet kendisi atanıncaya kadar bir ümit oluşmuştu duyum sebebiyle ama kendisinin atanmasından sonra bu umutlarımı büyük ölçüde kaybettim.

Çok
2 ay 1 hafta önce #17026 Yazan: aobm
Hadi bakalım. Meclis açıldı. Bakan Albayrak X kurumunda düzenleme getirin, mecliste halledelim mealinde konuşmuştu. Kimse de umut yok gibi.

Çok
2 ay 7 saat önce #17073 Yazan: enuzman

aobm Yazan:: Hadi bakalım. Meclis açıldı. Bakan Albayrak X kurumunda düzenleme getirin, mecliste halledelim mealinde konuşmuştu. Kimse de umut yok gibi.

Kimsenin şu ortamda öyle bi işe girişeceğini sanmıyorum.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.291 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.