logo yeni

calisanlar2 copy

"2016 TORBA YASA ÜST KURUL UZMANLARIN MAAŞ DÜZENLEMESİ"

Çok
1 yıl 3 ay önce - 1 yıl 3 ay önce #16644 Yazan: fanimakam
@aobm hocam AYM'nin gerekçeli kararı 11.01.2018'deki R.Gazetede yayınlanmış. 6 aylık AİHM başvuru süresi var diye biliyorum..

Dünya fâni, ölüm âni...
Son Düzenleme: 1 yıl 3 ay önce Düzenleyen:fanimakam

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 3 ay önce #16645 Yazan: aobm
Süre azaldı demek ki.

Çok
1 yıl 1 ay önce #16851 Yazan: aobm
Arkadaşlar merhaba.Biliyorsunuz BDDK ve SPK Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlandı.Yeni bir süreç başladı. Bakan değişti.Yeni Bakan geçenlerde bir üst kurula geldi.Üst kurulun adını vermeyeyim.Durum anlatıldı kendisine.Konu hakkında bilgisinin olduğunu düzenlemeyi yapın bana gönderin böyle basit şeylerle vaktimizi harcamayalım mealinde konuşmuş.Konu mecliste halledilecek.Her duyumu paylaşayım babında bunları yazdım.Nazik konu düzelir düzelmez bunu bilemeyiz. Bu konuda en büyük direnci biliyorsunuz maliye bürokrasisi yaptı.Bu konu için harcadıkları mesaiyi bütçe disiplini için harcasalardı samimi söylüyorum denk bütçe olurdu.Artık bakanda Maliye ve Hazine bakanı olunca ve kendisi konuya vakıf olunca , ilgileneceğini söyleyince durumun düzeleceği hakkında ileriye dönük tespit yapmak makul geliyor.Bakıp göreceğiz değerli arkadaşlar.

Çok
1 yıl 4 hafta önce #16855 Yazan: 666mağduru
Böyle bir düzenlemeyi sadece kendi bakanlığı ile ilgili veya ilişkili kurullar için mi yapar acaba 4 tane üst kurul var böyle digerlerini dışarda bırakmazlar inşaallah

Çok
1 yıl 4 hafta önce #16857 Yazan: aobm
Diğer kurullara da emsal teşkil eder.Sadece uzman yardımcısı veya uzmanlar arasında değil üst kurulların üst kademelerinde de sıkıntı var. Dediğim gibi bu konuda en büyük direnci maliye bürokrasisi yaptı.Bi işi arkasında bakan durunca bakanda Hazine ve Maliye Bakanı olunca maliye bürokrasisi bu sefer engel olamaz.

Çok
1 yıl 4 hafta önce #16858 Yazan: 666mağduru
İnşaallah dediğiniz gibi olur

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.150 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.